2752
2734
عنوان

خانما توروخدا ی مریضی دارم هیچ دکتری نمیفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 44 پست
چرا کسی منو نمیفهمه از بس دکتر رفتم کسی نفهمید هی نذر و نیااز  شما نمیدونین چقد بده

عزیز جان ب قبل بیماریت فکر کن ب نحوه ی دستشویی مدت زمان و فشار ابی ک برای شستن استفاده می کنی،مشکل از ایناس ی مدت رعایت کن درست می شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من دیگه نمیتونم تحمل کنم

واقعا بعضی موقع ها ب سرم میزنه خودمو بکشم 

وقتی ی نفر بچه دار نمیشه ی مشکلیه ی حداقل دکتر میفهنه

ولی کسی نمیفهمه من چمه؟ 

من چقد باید درد بکشم؟ 

تا کی؟ 

توروخدا برام دعا کنید به حق پنج تن ایشالا خودتونم حاجت روا بشید

هیچ علایم دیگه ای از عفونت ندارم باور میکنید 3 چهار ساله؟ 

اگه حدس بزنم در رفتگی مثانه شاید البته،جاب جایی،دکترای قدیمی خیلی زود تشخیص می دادن الانیا نه،مگر اینکه استادایی داشته باشن ک بهشون گفتع باشه،این برای درست ننشستن و فشار زیاد لوردن موقع دستشوییه،

اگه حدس بزنم در رفتگی مثانه شاید البته،جاب جایی،دکترای قدیمی خیلی زود تشخیص می دادن الانیا نه،مگر ای ...

وایی تو اینترنت زدم فککنم خودشه

بزایرد مطلبو کامل بخونم ینی میشههعهه

دستشویی مث بقیه میرم😂 ابم زیاد مصرف نمیکنم 😕😕

زیاد خم بشی به سمت شکمت یا فشار زیاد بیاری،شاید از نظر خودت معمولیه،چون همیشه ی مدلی بودی،میزان اب نه فشار اب،منظورمه،قدیما زیاذ ادارتو نگه نمی داشتی؟؟

چرا روزی یبار دستشویی میرم

بسم الله،خوب دختر ا بار،ادم نرمال حدالقا 10 بار باید بره،در رفتگی نیست،حبس مایعات و اوره باعث التهاب مثانه می شه زمان کافی هم می ده تا مواد قلیایی ب دیواره ی مثانه اسیب بزنه اگه مدت زیاذی نگه داری،درد و سوزشم همینه،مطمین باش،اب ورم و لیمو ترش زیاد بخور ،چاییی کم رنگ خیللللللی بخور،روزی چند بار برو دست شوییی و حتما حتما این مدت از دستمال برای خشک کردن استفاده کن حتما خودتو خشک کن،بعد دستشویی اگه درد داشتی کیسه اب گرم بزار رو شکمت داراز بکش بلافاصله،اینا رو رعایت کن زود خوب می شی اصلا و ابدا ا بار فاجعه س مثانت خراب می شه اب زیاد بخور زیاذم برو دستشویی