2733
2734
از الان معلومه پسرت زن بگیره وای بحال زنش میشه🤣🤣

😂😂😂😂

به شوهرم گفتم نمیخوام پیر که شدیم سربار پسرم باشیم.بیا اونموقع دست در دست هم بریم خانه سالمندان😊

بخدا اگه نزدیک ما خونه بگیرن خودکشی میکنم.آخه ازدست مادرشوهرم کم نکشیدم🤕

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
کاروانسرا شد که ن قلمرو😉

خب دقیقش همینطوریه الکی اسم قلمرو روش گذاشتن وگرنه هرزه های محل و با عرض معذرت فاحشه ها هم داخل این قلمرو هستن

کلا همه ی خانوم های دنیا هستن بجز همسر اون مرد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😂😂😂😂 به شوهرم گفتم نمیخوام پیر که شدیم سربار پسرم باشیم.بیا اونموقع دست در دست هم بریم خانه سال ...

شوخی کردم عزیزم

منم زیاد اذیت شدم تصمیم دارم خودم اصلا اونجوری نباشم وقتی مادر شوهر شدم

شوخی کردم عزیزم منم زیاد اذیت شدم تصمیم دارم خودم اصلا اونجوری نباشم وقتی مادر شوهر شدم

فقط یه زجرکشیده هستش که سعی میکنه مادرشوهر خوبی بشه.😉😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
چه خوب با قضیه کنار اومدی🤕

وقتی دارم جدا میشم دیگه ربطی به من نداره

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍