2752
2734
نه نه نه ایشون نگفت پرت کردن حواس خوب نیست عزیزم ایشون گفت نباید مهربونی کرد باهاش اینا دو تا مبح ...

منم گفتم با کتک مخالفم مهربونی هم خوب نیس ب نظرم جدی و منطقی که نه مهربونی توش باشه نه دعوا و توهین بهتره💜

گور بابای دنیا و ادماش

خدا باعث و بانی اونی رو که باعث شد مردم مجبورشن فی لتر شکن نصب کنن رو لعنت کنه یعنی با یه سرچ کوچیک همه چیزو میفهمن

کاش یکمم به فکر مردم بودن😢

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان تاپیک منم نظر بدین لطفا

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔
خدا باعث و بانی اونی رو که باعث شد مردم مجبورشن فی لتر شکن نصب کنن رو لعنت کنه یعنی با یه سرچ کوچیک ...

انشاالله به خاک سیاه بشینن.مردم قبلا تل گرام داشتن اللن تلکرام و فیلت رشکن دارن

عین یه چاقو تو دست هر نوجوون😒😒😒

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد
2731
انشاالله به خاک سیاه بشینن.مردم قبلا تل گرام داشتن اللن تلکرام و فیلت رشکن دارن عین یه چاقو تو دست ...

واقعا یعنی کجای دنیا بچه ها اینقد راحت میتونن به همچی دست پیداکنن 

الان میبینی پسر ۷_۸ ساله ۵ ۶ تا روگوشیش نصب داره خب کنجکاوی هم باعث میشه😑😑😑

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
@لیلیدریا     ساره بانو شما که مشاوری بیا جواب ما رو بده

سلام بانو  

پیامت رو خوندم

به من نیازی نیست که گلم

خودت حلش کردی می بینم  

عشق منی تو که به یادمی خداییش  

ممنون از نی نی یار که کاربری ام رو برگردوند♥️
وای چرا از مسایلی که نمیدونید نظر میدید برخورا جدی باعث میشه یواشکی این کارو بکنن

برخورد جدی یعنی بشینن باهاش حرف بزنن و بگن کارش اشتباهه نه اینکه بگن چون بچست ولش کنیم خودش درست میشه و اقتضای سنشه😑

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

واییییی چقد حس بدیههههه😑من ک ی بار پسر خواهرشوهرم ۱۶ سالشه تو بالکن خونه ما با دختر جاریم ۱۲ سالشه داشتن ی کارایی میکردن البته صداشون میومدهی پسره میگف دکتر بازی😑

من چقد بدبختم روم نمیشد برم مچشونو بگیرم فقط ب جاریم گفتم هر وقت این پسره اینجاس دخترتو نزار بیاد خونه مامان بزرگشون اخه من طبقه بالای مادرشوهرم میشینم

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم

خداوکیلی شما خودتون در رو باز کنید پسر یا دخترتونو تو اون حالت ببینید می تونید خودتونو کنترل کنید 🙄اون لحظه چه جوری میخوایین حواسشو پرت کنید از انجام اون کار ؟ با دادن شکلات یا بگید بیا بریم بازی کنیم که مثلا برخورد بدی باهاش نداشته باشید و فقط حواسشو پرت کنید 😒😑 هر کسی جای استارتر باشه عکس العملش اینه . آخه چه جوری میشه یه بچه ی ۹ ساله رو گول زد که مثلا حواسش پرت بشه اونم وقتی لخت دیدیش  . بعضیا یه حرفایی میزنن آدم تعجب میکنه