2733
2739
اتفاقا من میگم همونقدر که مادرشوهر بد هست عروس بد هست. اصلا عروس ها همشون مظلوم و بی گناه نیستن. همو ...

من همش میگم نسل ما از هم از بزرگترا خوردن هم از بچه ها میخورن نسل بعد نسل مادر شوهر مظلوم میشه همانطور که نسل ما نسل عروس مظلوم بود

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

الان که اکثر مادرشوهرها خوب و بی ازارن کاری ندارن اونایی که مثل ما از مادرشوهرشون راضین که کامنت نمیذارن این پیج کلی لفرد مختلف هست 

این تاپیک ها اکثرا سره کاریه اونایی هم راسته اکثر حساسیت الکی از مادرشوهر بیچاره از قدیم غول ساختن این ذهنیت مونده سریع بنده خدا یه حرف و رفتاری انجام بده واکنش نشون میدن میشه بدجنس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر زن از اون طرف مادرشوهره خوب بین یه مردو زن حساسیت کمتر و مردها کلی نگرن  حساس نیستن ولی این ور حرف دوتا زن هست   

من خودم قبلا یه تاپیک نظرسنجی مادرشوهر گذاشتم اکثرا راضی بودن گزینه خوب رو انتخاب کرده بودن ببین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1596458/نظرسنجی-مادرشوهر