2737
2734
عنوان

تمیز ترین وکثیف ترین کسی که میشناسید کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زنعموم خیلی کثیفه خونش بو میده همیشه یه دستمال نداره ظرف خسک کنه لباس چرکاش پخش وپلاس گازش عین کف تعویض روغنیاس خودشم ک دید به دیر دوش میگیره اصلا میرم سمتش اوق میرنم 🤮😱

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕

تمیزترین آدم زنداییمه واقعا نظم خونش و حسن سلیقش به دلم میشینه خدا حفظش کنه. کثیف ترین آدم راستش خودم البته کثیف کثیفی نه ها. ولی رو تختم همیشه نامرتبه خودم می دونم وسایلام کجاست ولی از دید بقیه نامرتبه تختم. اما سر و وضع خودمو دوش گرفتن و حساسیت رو مسواک و لباس و دست تمیز و اینکه کاری نکنم بقیه چندششون بشه رو دارم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2731
تمیزترین آدم زنداییمه واقعا نظم خونش و حسن سلیقش به دلم میشینه خدا حفظش کنه. کثیف ترین آدم راستش خود ...

ای جوونم چه متواضع😂✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

كثيف ترين و افتضاح ترين ادم زن عمومه ك دخترش تازه اولى بود راه افتاده بود اينو پوشك نكرده بود اين كارخرابى كرده بود اونم اسهال😖😫😫 مامانم ميگفت بيا دخترت ببر بشور كثافتا ميرن تو رحمش گناه داره فردا هزار درد و مرض ميگيره اما اون ميخنديد ميگفت بذار اول فلان كار كنم بعد ميام😑😑😑😑😖😖😖😖

مامانم تميزترينه هرروز خونه رو مثل گل ميكنه ساعت ٧ صبح حياط رو هم جارو كرده اب پاش هم ميزنه ب گلا و درختا بعد ميره حموم مياد ب كاراش ميرسه حتى وقتى خونه من مياد بلند ميشه واسم خونه تكونى ميكنه بعد ميره

2738

من تنها چیزیم که رو اعصابه بقیس اینه که با کفش میام خونه😁✌🏾 

چون فرش پهن نکردم تو پذیرایی راحت تردد میکنم😂

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

تمیز ترین خالم هست ک همیشه ادم ذوق میکنه خونشونو میبینه کثیف ترینم خواهر شوهرم ک همیشه رو کابینتاش پر چربیه و دسشوییش همیشه بو بد میده خونشونو یساله درست کرپن بس کابینتاشو اشپزخونشو تمیز نکرده انگار ده ساله قدیمیه خونه مامانمم میگه تو عمون بدرد اونا میخوری بس بی نظمی میگه در و تخته با هم جورین 😁😁😁

كاراى كثيف خودم

وقتايى ك حوصله ندارم يا عصبيم مستقيم از بيرون با كفش ميام تو خونه😶البته يه روز در ميون با تى وايتكسى كف رو تميز ميكنم

وقتى ب صورتم ماسك گياهى بزنم مثل ماست تو اشپزخونه صورتمو اب ميكشم البته توف نميكنم فقط اب ب صورتم ميزنم😕 

مادرشوهرخواهرم از دستشويى ك مياد نوارشو مياره ميندازه تو سبد صافى كنار سينك🤢🤮

مادرشوهرخودم تو سينك مسواك ميكنه و كفشاشو ميشوره😤😤😤