2733
2734
عنوان

ميشه راهنماييم كنيد+اسكريت شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7346 بازدید | 263 پست

ببین اجی به نظرم یکم به سرو وضعت نگاه کن ببین اگه واقعا پوششت خوب نیس درستش کن چون هر مردی دوس نداره خانمش مورد توجه بقیه قرار بگیره آقاتون هم غیرتیه اصلا ناراحتی نداره چون قراره خانمش باشی به نظرم سر سنگین تر باش پوششتو هم سنگین تر کن اینجوری خانم به چشم یه آقا خیلی متین تر میشه

این نظر منه از تجربه زندگی این اقا دوستت داره اگه دوست نداره همون که دوس دخترش بودی ازت سو استفاده میکرد وولت میکرد ولی دوستت داره ومیخواد فقط مال خودش باشی پس پوششتو درست کن ورفتارتو خانمی تر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو همسرم دو تا دنیای کاملا متفاوت از نظر فرهنگیم.اما بابای من بهم میگفت که متناسب با هرجا و تویه چارچوب خاص لباس بپوش.چادریم ک حجاب کامله بعضی جاها جلب توجه میکنه. الانم‌ همین چیزی‌ک بابام‌میگفتو بکار میبرمو واقعا مشکلی پیش نمیاد.اما همسرم بعضی وقتا بعضی چیزا رو بهم گوشزد میکنه ک من شاید اولش ناراحت بشم اما اگ این گوشزدا نباشه فک نمیکنم واقعا علاقه ایم‌باشه.و اینکه مردا همجنس خودشونو خیلی بهتر میشناسن و وقتی ی چیزی رو میگن و رو یه موضوعی حساس میشن واقعا یا چیزی دیدن یا شنیدن یا حس کردن.مردای ایرانی هم درصد غیرتشون بالاتره یکم که البته تو این دوره خیلی کم شدن این مردا..هوای همینایی ک مونده رو حداقل داشته باشیم چیز زیادی نمیخوان ک.یکم‌مراعات کردن به جایی برنمیخوره.

2731
2740