2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطف میکنی عزیزم قطعا شرط اول رسیدن به ارزو صبوووریو توکل  شما همسرتم که سربلند بیرون میاین&nb ...

ممنونم عزیزم لطف داری. 

بی زحمت رفتید حرم یه لطفی کنید ب امام رضا (ع) بگید مادر رادین چشم امیدش به شماست ک وساطتش رو پیش خدا کنید تا به حاجتاش برسه. بهش بگید دلش نمیاد وقتی شما هستید بگه گرفتارم بگه خستم ، خواهشااز این درگاه ناامیدش نکنید 

2728
ممنونم عزیزم لطف داری.  بی زحمت رفتید حرم یه لطفی کنید ب امام رضا (ع) بگید مادر رادین چشم امید ...

ان شاالله عزیزم

گرچه که سیم اتصال به امام رضا هرجای دنیاهم باشی وصله بهش 

خاصیت حرم امام رضاس ادم وقتی میره از دردو غمش فراموش میکنه فقط دوس داره بشینه تماشا کنه 

چشم حتما یادم میمونه 

حاجت روا بشی ان شاالله

ان شاالله عزیزم گرچه که سیم اتصال به امام رضا هرجای دنیاهم باشی وصله بهش  خاصیت حرم امام رضاس ...

ممنونم عزیزم خیییلی لطف میکنی. انشالله همه به حاجتاشون برسن.

راستش دوس دارم این حرفام از زبان فرد دیگه ای گفته بشه ک الان شما زحمتش رو میکشید. بازم سپاس فراوان

2740
ممنونم عزیزم خیییلی لطف میکنی. انشالله همه به حاجتاشون برسن. راستش دوس دارم این حرفام از زبان فرد د ...

05148888   این شماره حرم آقاست زنگ بزن باهاش حرف بزن خیلیا حاجت گرفتن ازاین تلفن من خودم زنگ زدم حرف دلم و زدم بااقا حس خوبیه زنگ بزن برامنم دعا کن بگو امام رضا کاری کن دل استادش به رحم بیاد نمرشو درست کنه انقدر تواین ترم شرایطم سخت بود که نگو  التماس دعا