2733
2734
از کجا تهیه میکنید که انجام بدین؟

یه مغازه اس اون از تهران میاره از تولیدای لباس

خانوما اونجا میان میگیرن و روش کار میکنن

بعضیا لباس عروس هم کار میکنن میگفتن به صرفه تره

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیاطیم عالیه مجردبودم کارمیکردم درامودم خوب بود. امالان هیچی.دوست دارم کارکنم دوباره مثلا لباس بچه بدوزم یا ست مادرو دختر یا پسر.امانمیدونم چطور که تو خونه بشه انجام داد.

❤ 
من خیاطیم عالیه مجردبودم کارمیکردم درامودم خوب بود. امالان هیچی.دوست دارم کارکنم دوباره مثلا لباس بچ ...

میشه فقط ایده و خلاقیت و پشت کار میخواد.خیاطی خ خوبه.من علاقه و حوصلشو ندارم وگرنه هنر خ خ خوبیه.ایول ادامه بده شما.

2728
میشه فقط ایده و خلاقیت و پشت کار میخواد.خیاطی خ خوبه.من علاقه و حوصلشو ندارم وگرنه هنر خ خ خوبیه.ایو ...

اره دوسش دارم مدلی  نیست که ازش سردرنیارم.ولی شوهرو بچه دستو پامو بستن.

❤ 
اره دوسش دارم مدلی  نیست که ازش سردرنیارم.ولی شوهرو بچه دستو پامو بستن.

اره خب بچه که بله ولی خب زن خوبه دستش تو جیب خودش باشه.بالاخره پس انداز خ خوبه.همسر من خیلی اهل پول دادن نیست و من خ اذیت میشم.همش دنبال یه راه درامدم.البته شرایط اقتصادیم خداییش خ خرابه.

2740

دوستان من ناخنکارم تو خوزستان کسی میدونه اوضاع درامد ناخن تو تهران جطوره  مثلا پونک واطراف ..........وو اینه فکر خوبیه بیام انججا ادامه بدم من عاشق تهرانم لطفا از شغل بگید ن شلوغی تهران ممنونمممم