2737
2739
استارتر...اینجا جاییه که ادم رو از خریدش پشیمون میکنن.. یه بار یه انگشتر طلام رو گذاشتم نظر سنجی بک ...

واقعا همینطوره، ولی من پشیمون نیستم از انتخابم هر چی هم بعضی ها خوش شون نیاد فقط پشیمونم چرا سرویس بر نداشتم دقیقا به همون خاطر که به قول شما نازک و زپرتی میشد خوشم نمیومد سرویس بردارم😏

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب درست فکر میکنی ولی چرا اون موقع این فکر را نکردی الانم دیر نیس اگه بازم پشیمون نمیشی برو ی ست بگی ...

آخه الان کلی ضرر میکنم خانومی، باید همون اول تصمیمم رو میگرفتم

مبارکت باشه قشنگه.  پشیمونی نداره. بعدا یه دسبند باهاش ست کن. شبیه نیم ست میشه. خیلی هم عالی و ...

ممنونم عزیزم، دیگه بهترین راه همین میتونه باشه

2728
عزیزم نظرتو قشنگتر بده....ناراحت میشن همه سلیقه همون که یجور نیست شاید چیزی رو که مابپسندیم اون طر ...

ممنونم از نظر خوبت، حالا جالب این هست من خودم اصالتا رشتی هستم ولی عاشق طلاهای زرد و سنگینم از نوجوانی تا حالا 🤓

2738
خیلی قشنگه که...ببر طلافروشی سفیدش کن...سفیدش قشنگتر میشه. در ضمن در اینده هم یه گوشواره میخری خب ک ...

ممنونم عزیزم، دیگه باید همین کارو کنم، ولی عاشق همین زردشم🤓

آخه الان کلی ضرر میکنم خانومی، باید همون اول تصمیمم رو میگرفتم

آره گلم ضرر میکنی فکر کردم مثلن دیروز گرفتین ولی گفتین ک چند ماهی گرفتین.ولی ب نظر منم قشنگه من خیلی اینجور سبکا ک یه جورای حالت آنتیک دارن خیلی دوست دارم.مبارکت باشه ب خوشی استفاده کنی.

آره گلم ضرر میکنی فکر کردم مثلن دیروز گرفتین ولی گفتین ک چند ماهی گرفتین.ولی ب نظر منم قشنگه من خیلی ...

ممنون گلم، پس اینجور که پیداست خیلی خوش سلیقه ای، منم عاشق اینجور سبک و مدل هستم