2737
2739
منم قبلا مامانم این مدلی بود خیلی بد بود😤ولی الان چن ساله خیلی گل شده چون منم باهاش خوب شدم درسمو م ...

بازاین خوبه بزار ی نمونه بهت بگم مثلا ی بار رفتم بیرون مامانم هی زنگ زد گف بیا خونه گفتم ترافیکه دارم میام مادره دوستمم باهامون بود گوشیو گرف گف داریم میایم اومدم خونه داد زد از من بد پیش دوستات میگی انقدر گریه کردم گفتم ن بخدا گف ن میگی بعد چاقو رو برداشته بود میگف یا تورو باید بکشم یا خودمو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کمبود محبت خیلی چیزه بدیه خیلی

درکت میکنم هیچی بدترازاین نیست ک آدم‌توخونه خودش آرامش نداشته باشه محبت نبینه بعدبخادازبیرون این محبت وکمبودجبران باشه وبدترتودام گرگای جامعه بیفته ک برای تامین کمبودت سواستفاده بشه ازت 

حرفم اینه وقتی خانواده دل نسوزوونن واسه آدم مردم میخان دل بسوزونن 

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش  
درکت میکنم هیچی بدترازاین نیست ک آدم‌توخونه خودش آرامش نداشته باشه محبت نبینه بعدبخادازبیرون این محب ...

خب عزیز دلم همین دگ از من متنفره ی ذره هم اعتماد نداره بهم مثلا اون روز چاقو برداشته بود میگفت یا خودمو میکشم یا تورو 

2731
خب عزیز دلم همین دگ از من متنفره ی ذره هم اعتماد نداره بهم مثلا اون روز چاقو برداشته بود میگفت یا خو ...

مادرت چند سالشه ؟؟؟ شاید تو سن یایسگی باشن و تغییرلت شدید هورمونی دارن ، شاید شما خیلی بیرون میری یا کاری کردی که بی اعتماد شده و هزار دلیل دیگه...

مادرت چند سالشه ؟؟؟ شاید تو سن یایسگی باشن و تغییرلت شدید هورمونی دارن ، شاید شما خیلی بیرون میری یا ...

مادرم ۳۹ منم هر دوماه یه بار میرم بیرون اونم یه ساعت کاریم نکردم بی دلیله کاراش

خب عزیز دلم همین دگ از من متنفره ی ذره هم اعتماد نداره بهم مثلا اون روز چاقو برداشته بود میگفت یا خو ...

اخه چرااااا انقدبی اعتماده دلیلش چیه واقعا

ازش نپرسیدی

2740
حرف نمیزنه باهام از من بدش میاد:) بعد یکیم پسر پرسته 

واقعامتاسف شدم

خداخودش کمکت کنه 

پسرمگه چکارمیکنه ک دخترنمیکنه دخترک دلسوزه‌مادروپدرشه نمیدونم چ طرزتفکریه ک دارن 

واقعامتاسف شدم خداخودش کمکت کنه  پسرمگه چکارمیکنه ک دخترنمیکنه دخترک دلسوزه‌مادروپدرشه نمیدون ...

فقط برام دعا کن از ته دل خدا یه انگیزه گنده و توان حسابی بده ک کنکور بخونم قبول بشم برم :)

فقط برام دعا کن از ته دل خدا یه انگیزه گنده و توان حسابی بده ک کنکور بخونم قبول بشم برم :)

حتماحتماعزیزم ازته دلم برات آرزوی موفقیت میکنم

تمام فکروذهنتوبزار برای درس اهمیت ب حرفای مادرت نده بخداتوکل کن به این فکرکن ک رتبه خوب تودانشگاه خوب ورشته موردعلاقت قبول میشی ازاین زندگی نجات پیدامیکنی

پس تمام توانتوبرای قبولی بزاروتلاش کن وحتماموفق میشی 😘😘😘😘