2733
2739
همینطوره منم مث تو بودم..دکتر کلیم بهم توهین کرد گفت بار آخرت باشه میشینی جواب آزمایش میخونی از روی ...

آخه از رو رنج نرمال خیلی بالا میشه 

تصور کن لحظه زدن آمپول یهو عطسه کنی  
خب باید بستری بشه یا دارو داره 

متاسفانه گلبولهای سفید یا wbcهاش خیلی بالاست و صد در صد احتیاج به تحت نظر بودن و بستری شدن( حتی اگه شده به مدت یک روز)داره پیشنهاد می کنم الان ببریدش پیش یه دکتر اطفال چون سن پسرتون کمه یه مقدار باید بیشتر احتیاط کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بخاطر زردی 

این ازمایش cbc هست به زردی ربطی نداره ولی خیلی چیزها رو نشون میده مثل عفونت کم خونی و...تا سرطان خون بیماری پسر شما فقط یه التهابه که به زبون ساده ما بهش میگیم عفونت اما چون سنش کمه باید جدی تلقی شه گلبولهای سفیدش بالای هیجده هزاره و حتما باید معاینه شه

2731
خیلی خطرناک؟ تهران نیستم

نه عرض کردم چون سنش کمه باید زود ببریش دکتر چون ممکنه خیلی خطرناک بشه دکتر معاینه می کنه و اگه هیچ نشانه ای پیدا نکرد یه سری توصیه می کنه بهتون وتمام همه ما که بچه داریم این بدبختیارو کشیدیم نترسید اصلا فقط پیگیر باشید وضع پسر شما که خدای ناکرده وخیم نیست شاید یه روز تو یه مرکز درمانی تحت نظر باشه ولی سریع تر پیگیری کنید مثلا همین امروز عصر ببریدش پیش یه متخصص بهتره تا این کاررو موکول کنید به شنبه