2737
2734
عنوان

هنوز بعد از سالها با يادآوري عشقم قلبم تند تند ميزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 42 پست
عزيزم توي تمام خوابهام انگار نميزارن همو ببينيم و يه جورايي مظلوم و بي صداست

عزیزم ببخشید من اشتباه متوجه شدم ولی چشام پر اشک شد تصورشم درد داره اینکه دیگه عشقتو نداشته باشی😓از خدا برات آرزوی خوشبختی دارم بهت بهترینارو بده و البته صبر❤❤❤

بيست و هشت سال، بله سه سال بود عروسي كرده بوديم، سه سال هم عقد بوديم، سالها ي سالم عاشق هم بوديم😥😥 ...

خدارحمتش کنه خیلی ناراحت شدم برات😔😔😔

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😐حالا من اشتباه خوندم شما چرا دعوا دارین

نه دعوا ندارم بخدا😂 لحنم که از پشت پیام معلوم نیست🙈

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

من نه ساله با شوهرمم.. چه جنگها و درد سرا نکشیدم واسه رسیدن بهش. تا جایی ک قلبش مشکل پیدا کرد و من مغزم.. همیشه میترسم از از دست دادنش. میترسم. میدونم بعد از اون ميميرم. 

2738
میدونم. منم عاشق یکی بودم ولی بهم نرسیدیم. منم خوابشو میبینم همش. زمان هایی خوابشو میبینم که اصلاااا ...

اي جانم، ميفهمم چي ميگي ، منم ديشب خوابش رو ديدم ، اين تاپيك هم از اثرات همون خوابه😊

سلام من داشتم تاپيكهاي قديمي و ميديدم واسه انتخاب اسم شما خيلي اسماي قشنگ پيشنهاد داده بوديد البته سال ٩١ اينا ، ميشه چند نا اسمم واسه دختر من پيشنهاد بديد 🌹

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
سلام من داشتم تاپيكهاي قديمي و ميديدم واسه انتخاب اسم شما خيلي اسماي قشنگ پيشنهاد داده بوديد البته س ...

اي جانم، ممنون از لطفتون. 

گلبرگ

جانا

نيروانا

ببخش گلم تمركز ندارم الان، خصوصا اينكه توي خط اسم دخترونه نيستم ، آخه خودم پسر دارم😊 براي اينكه جواب داده باشم فقط اينا رو نوشتم، البته جديدا عاشق اسم گلبرگ شدم، يه دختر ناز داريم به اين اسم، خيلي هم بهش مياد اسمش🥰