2737
2739
عنوان

اولین باری که عاشق شدم پنج سالم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 3698 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قضیه آرش... عین عشق من و رضاست... نمیدونم چرا دلم گرفت... خداروشکر ک همسرت عاشقته و نمیذاره زیاد جای ...

سلام زهرا حان خوبی عزیزم یادت افتادم ب رضا رسیدی؟

آرزومه وزنم به۴۸برسه برام (صلوات) بفرستین دوست جونیام منم برا همتون میفرستم ...  وزن الانم ۵۰ولی شکم و پهلو دارم  
منی ک الان این تاپیکو خوندم ومتوجه شدم مال ۳ ساله پیشه:))))

منم گلم خیلی دوس دارم ار سرگذشتشون خبردار بشم

آرزومه وزنم به۴۸برسه برام (صلوات) بفرستین دوست جونیام منم برا همتون میفرستم ...  وزن الانم ۵۰ولی شکم و پهلو دارم  
2738
منم گلم خیلی دوس دارم ار سرگذشتشون خبردار بشم

خیلی سخته وقتی داستان و خوندمو مقایسه کردم با تاپیکای جدیدش:))

هرچه تبر زدی مرا،زخم نشد جوانه شد🌱🌼...ب عقاید همدیگه احترام بزاریم.
خیلی سخته وقتی داستان و خوندمو مقایسه کردم با تاپیکای جدیدش:))

جدی تاپیکاش چین مگه

یه سوال هنوزم دلت واسه ارش تنگ میشه؟

اره مخصوصا وقتایی که تو زندگیم به مشکل میخورم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
من با کل داستانت گریه کردم نمی دونم چرا یاد عشق عوضی آشغال دروغ گو م افتادم 💔😔🥺😭🖤 برام خیلی دع ...

ممنونم عزیزم انشاالله خداوند کمک کنه به هممون

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

آرش پیداش نشد دیگه؟ 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
آرش پیداش نشد دیگه؟ 

فقط یکبار که عکس عروسیمو گذاشته بودم پروفایل واتساپم دیدم تماس تصویری گرفته 

2706