2733
2734
عنوان

چند روز بعد از سقط باید پریود شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 21 پست
وای چقد سخخخخت😖😖😖 پس من شانس اوردم ۸ روزه تموم شد

خدارو شکر بازم سر سقط اولمم 10 روز بود خونریزیم 

یه چیز عجیب بعد زایمانم من خونریزی نداشتم اصلا فقط یه ترشح های زرد رنگ داشتم همین 😂

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب😥😄

آره برا خودمم خیلی عجیب بود ولی دکترم گفت موقع زایمان طبیعی خیلییییی خونریزی کردی مجبور شدیم جلو خونریزی تو بگیریم 

فردای زایمانم  اومدن گفتن میخوایم جا بخیه هارو ببینیم همینجور دست میکردن گاز استریل درمیاوردم 7 بار دست کردن تو.... با اون بخیه ای که من خورده بودم بخاطر درشتی بچه 

دکتر گفت بخاطر اونا بوده دیگه خونریزی نکردی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728

آره خودمم یادم رفته تمام این دردارو دو بار سقط زایمان وحشتناکمو  

تیر ماه اقدام کردم که نشد و پریود شدم با تمام سختی‌هایی که کشیدم بازم بچه دوم میخوام 

حالا که فکر میکنم میبینم یه تختم کمه