2733
2734
تو دانشگاهمونم هست همه چیمم میدونه  ی دفعه نرم دفعه دوم چی  باید صحبت کنیم و همه چیو تمو ...

ببین اینستا پیج حامی گمشدگان برو ببین ی خانمی ی پسر هشت ساله داشته طلاق گرفته بوده طبقه بالای خونه پدرش زندگی میکرده چهارشنبه سوری سال 95 بوده از همسایگیشون ی خواستکاررداشته ک خانمه جواب رد میده نصف شب با اسلحه و چاقو میاد سراغ زنه دستگیره درو داشته باز میکرده زنه جیغ میزنه دزد پدر بیچارش میاد بالا پسره تیر میزنه باباشو میکشه بعدم دوتا تیر ب زنه میزنه بعدم بجه طفل معصوم التماسش میکرده اون بیشرف بجه رو میرنه مامانس گف دستاش افتاد روو صورتم الان دوسال بیشتر قاتلش فراری عکسش پخش کردن مردم دیدنس اطلاع بدن شما هم نرو اینجور ادما روانین خطرناکن ب بزرگترا بگومادرت عمویی دایی داداشی بیخبر سر قرار نرو کلا بیخیالش شو چقد بهت بگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم چی میگی  بخدا مجبورم ک باهاش حرف بزنم  بنظرت بهش بگم من دارم ازدواج میکنم تا بیخی ...

به نظرم با این حرفت که کلا رو تهدیداش پافشاری میکنه و حتما عملی پس حتما اول خانواده رو در جریان تهدیداش بزار تا اونا بدونن باید چه برخوردی با این بشر داشته باشن

و قل رب أنزلنی منزلا مبارکا و أنت خیرالمنزلین  
2731
2740
ان شاءالله🙏

چون یه آدم فوق العاده احساسیه چون من بش گفتم نمیخوامت و برام مهم نیستی و فراموش شدی و بت فک نمیکنم 

شاید برای این عصبانی شده 

خدا کنه اتیشش بخوابه

من همیشه در برابر تهدید اینم میگم هر کاری میخوای برو انجام بده برام مهم نیست هیچ وقت از خودت ضعف نش ...

خواهرم میگفت یبار زنگم زدن گفتن الو فلانی گفتم بله گفته ک میخوام عکساتو پخش کنم اونم گفته باشه بعد قطع کرده 😂😂😂😂😂😂 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
خواهرم میگفت یبار زنگم زدن گفتن الو فلانی گفتم بله گفته ک میخوام عکساتو پخش کنم اونم گفته باشه بعد ق ...

😂😂😂دم خواهرت گرم 

من تقصیر خودمه طرفو با حرفام تحریک کردم