2733
2739
عنوان

مشکوک ب سرطان روده وقتی فقط یک ماه مونده ب عروسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2781 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ت منم خوردم فمی لاکت درست نشدم روزی ی دونه یخچالی بود

پس برو پیگیر شو درمانتو ولی خدایی نکرده این فکرو از ذهنت دور کن دور از جونت سرطان معمولا هیچ علائمی نداره اوایلش بعدشم خونریزی از مقعدو یبوسته ..اسهال بیشتر روده ی تحریک پذیرو تهش پارگی و زخم رودست که درمان داره

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
پس برو پیگیر شو درمانتو ولی خدایی نکرده این فکرو از ذهنت دور کن دور از جونت سرطان معمولا هیچ علائمی ...

اره اون قرص انداختم ی هفته تمام هروز سرم بتامتازون زدم تغیر نکرد انواع قرص و انداختم

2738
این دکترا دیوانن ادمو بیخود نگران میکنن به منم گفتن مشکوک به سرطان سینه هستی محل نزار استرس نداشته ب ...

چرا گفتن؟توده داشتین؟واقعا این دکترا دیووونه میکنن

چندین سال دیگرمن بوسه میزنم به دست های چروک شده ات آخ تو نمیدانی عزیزه جانم!چندین سال دیگراینجامیان سینه‌ام تو زیباترین پیرمرد ِدنیایی
کم کم داره زیاد میشه قبل دل درد نداشتم الان نصف شب از درد میرم دست شویی نیم ساعت تو دستشویی میمونم ف ...

به خاطر استرسی که داری باور کن.خیلی از این علایم عصبی هستن.نتیجه آزمایشت که بیاد همه اینا خوب میشه

چرا گفتن؟توده داشتین؟واقعا این دکترا دیووونه میکنن

اره توده داشتم اصلا باورم نشد هی گفتم این چیه برای خود سینه است من اشتباه میکنم تا اینکه دکتر رفتم یه عالمه از نوشت من نرفتم گفتم پریود میشم درست میشه سینه چپم رسما بزرگتر از اون یکی شده بود والا زدم به بیخیالی هم دردش افتاد هم کوچیکتر شده مطمئنم از استرس بوده ماه قبل یه شوک عصبی بدی داشتم و یه رابطه که باعث تحریک زیاد سینه شد الان خیلی بهتر شدم و مطمئنم از بین میره