2737
2734
عنوان

غصمه واسه همسایمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 82 پست

ماکه همسایه ها مثل خواهریم ولی چون با اون شرایطمون یکم مثل همه بیچاره فقط واسه من درد ودل میکنه دیشب واسش کلی گریه کردم شوهرم دعوام کرد گفت بجای اینکه گریه کنی بهش امید بده.شوهرم فقط میدونه هوو داره واومده اینجا دیگه بقیش سریه😀

پس یه آدمی ک تو شهر غریب و دور از خونوادشه با کی درد و دل کنه عزیزم افسردگی میگیره ک پس چرا میگن همس ...

اینها جزاسرارزندگی هرکس 

ادم فقط بادرد دل کردن و.. خالی نمیشه راهای ارامش بخش دیگه هم هست 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اول پیاممو درست بخون بعد انگ دروغگو بودن به آدم بزنید😢

کار به این پیامت ندارم کلا همه کامنتهاتو خوندم  ببین یا کلا خودت اون خانمی و داری با بزرگنمایی و بغضا چاخان  همه مسایل را تعریف میکنی  یا کلا یه زن بسیار ساده و زود باور هستی و همسایت هم بفکرسو استفاده از شماست شک نکن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
عزیزممم بمیرم واسهدغربتش  تو عالم همسایگی هواشو داشته باش ایناهم ک انقددددد میگن صمیمس نباش هم ...

اره خودمم نظرم همینه گاهی اگه بچه هامو ببرم پارک اونارم میبرم شوهرش منو میشناسه میدونه باهم جوریم کاریش نداره میگم بزار منم یه سهم کوچیکی تو خوشحالیش داشته باشم.

2738