2733
2739

بیف استروگانف خودم محشرررررره ها واقعا میگم با اینکه خیلی از غذا هارو خوب نمیپزم مثه قرمه سبزی 🤔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
عع واقعا،دستت درد نکنه عزیزم...اردبیلی هستی؟؟؟خیلی اون غذارو دوس داشتم،مامانم چندبار درست کرد ولی مث ...

قربونت عزیزم،پدرم برای اردبیل بودن، منم خیلی دوست دارم مادربزرگم میپزه.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کباب دست شوهر یه چیز دیگسسسسس

یه باردخترم بیمارستان بستری بودیه غذایی بیمارستان دادمثل شامی امابزرگ اندازه کف دست حتی بزرگ ترباگوجه خیلی خوشمزه بودچندبارخواستم برم آشپزخونشون بپرسم روم نشدیه بارهم گوشت قیمه ای بزرگ بارب وکشمش دادن اون هم خیلی خوشمزه بوددوماهه پیش هم خوابگاه دخترم دانشگاه اصفهان رستوران یاس دانشگاه قیمه بادمجونی دادکه توعمرم نخورده بودم ازخوشمزگی

بعددخترمن همش میگه اه چی درست میکنن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )