2733
2739
عنوان

پخش لوازم ارایشی خرده و عمده با قیمت فوق العاده استثنایی

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 19 پست
😃😃😃😃 نه عزیزم ینی یک کشور دیگه این محصول و تولید کرده 💏

اخه خدايي كيفيت محصول ارايشي به فرمول تهيه اشه وقتي ميگن هاي كپي ديور فقط به نظرم جلدش منظورشونه وگرنه فرمول كه سريه😄😄

اخه خدايي كيفيت محصول ارايشي به فرمول تهيه اشه وقتي ميگن هاي كپي ديور فقط به نظرم جلدش منظورشونه وگر ...

عزیزم ما پخش عمده هستیم و محصولاتمون از دبی وارد میکنیم و به تمام کشور هم ارسال داریم

بهرحال چیزی خواستین در خدمتم

💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نکنین اینکارا و خدارو خوش نمیاد دخترخاله بدبخت من از همین رژهای به قول شما های کپی اتفاقا مک&nbs ...

کشور های مختلفی محصولات مک رو کپی کردن

شاید ایشون جنس بدرد نخور خریدن

ما محصولاتمون و کاملا ضمانت میکنیم دوست عزیزم

بحث امروز و دیروز هم نیست ک پخش عمده داریم

و تا حالا هیچگونه نارضایتی نداشتیم 💏💏💏

بازم ممنونم از نظرتون

هر گردی گردو نیست😘

2728
کشور های مختلفی محصولات مک رو کپی کردن شاید ایشون جنس بدرد نخور خریدن ما محصولاتمون و کاملا ضمانت ...

عزیزم تو نت سرچ کنین چیزی به عنوان های کپی و تولید امارات و اینا وجود نداره همش تقلبیه شما اگر انگلبسیتون خوب نیست مال من خوبه و هیچ جای وب سایت مک ننوشته تو امارات تولید داریم من نمیدونم چه اصراری هم امثال شما دارین که تو امارات همه برندها کارخونه دارن بابا اینا تو زیرزمین و توالت های کثیف تولید میشن من نمیدونم شما هم فروشنده هستین و فقط دارین کارتون رو انجام میدین ولی واقعا کار درستی نیست