2737
2739

به نظر من این توهینه ، امروز یه دکتری بودم که شوهرمو حتی نذاشت تو مطب زیر کولر بشینه ، تو کشورهای دیگه مردها تو ۹ماه بارداری با همسرشون مشارکت میکنن ، این نشد که بار روانی بارداری و تنها به دوش بکشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من این توهینه ، امروز یه دکتری بودم که شوهرمو حتی نذاشت تو مطب زیر کولر بشینه ، تو کشورهای دی ...

دوران بارداری که بار روانی نداره

حالا بیان یا نیان چی میفهمن واقعا!؟

موقع زایمان میگذاشتن بیان یه چیزی

دوران بارداری حتی یه بار هم فکر نکردم میخوام شوهرم همراهم باشه

2731

من از اولین آزمایش ک برای بارداری رفتم تنها بودم چکاپ ماهانه سونو آزمایش همه رو تنها رفتم واسه زایمان هم با مادرشوهرم رفتم بیمارستان ک بلد نبود پرونده رو تکمیل کنه خودم کارامو انجام دادم و بستری شدم واسه زایمان طبیعی شوهرم فقط روز ترخیص اومد تسویه کرد

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
به نظر من این توهینه ، امروز یه دکتری بودم که شوهرمو حتی نذاشت تو مطب زیر کولر بشینه ، تو کشورهای دی ...

آخه تو مطب هم همه باردارن مرد باشه معذب میشن 

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2738

28

توی گرما با همسرم رفتیم مطب خانم فرشته کریمی متاسفانه گفتند که خانم دکتر اجازه ورود هیچ مردی رو به اتاقشون که هیچ داخل مطبشون هم نمیدن !!!!!!!!!! ، بیچاره همسرم دو ساعت داخل ماشیت تو گرمای ۴۵ درجه نشست ، فکر میکنم این حداقل حق یه بیماره که بتونه در کنار همسرش لاقل ویزیت بشه ، براشون متاسفم ، کسی که همجنس ما هست شده عامل پرورش همسران بی مسیولیت

1398/04/29

خوشبحال اونا که تجربه کردن🤤بشدت دلم خاست

میشه برام دعاکنید این ماه اولین اقداممه🙈💞

زندگیم یه کوچولو میخاد که دلموبه زندگی نه...به دنیایی که زیادم خواستنی نیست گرم کنه