2733
2734
عنوان

اونایی ک پریود نامنظم دارین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 39 پست
مرسب عزیزم اینجا یه کاربری بهمن گفت پوست پیاز قرمزو بگیر بجوشون بخور یه روز درمیون یه لیوان پریودات ...

عه پس باید امتحان کنیم ببینیم چجوریه😀

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
تنبلی داری ؟خیلی زیاده اینجوری ادم عصابش بهم میریزه  علامتای دیگـ هم داری؟

کیست دارم 

موی زائدم دارم 

ریزش مو 😕

کلا اعجوبم 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست دارم  موی زائدم دارم  ریزش مو 😕 کلا اعجوبم

یکم ب گرمیجات رو بیار سردیهارو چند وقت حذف کن شاید بهتر بشی 😢من هیچکدوم اینارو ندارم ولی همین چهار روز گذشته هی تو فکرم 

2731
یکم ب گرمیجات رو بیار سردیهارو چند وقت حذف کن شاید بهتر بشی 😢من هیچکدوم اینارو ندارم ولی همین چهار ...

عرق رازیانه میخورم

زنجیبل و دارچین و کاچی میخورم 

دکترم میرم ال دی میده که اونم باعث حالت تهوع میشه برای من 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
یکم ب گرمیجات رو بیار سردیهارو چند وقت حذف کن شاید بهتر بشی 😢من هیچکدوم اینارو ندارم ولی همین چهار ...

توام از الان به فکر راه چاره باش شاید کیست داری یا تنبلی تخمدان  اگه بدتر بشه درمانشم سخت تره 

من تنبلی دارم ولی همیشه پریودام منظم و 30 روزه بود این ماه دوفاستون مصرف کردم ولی فقط 3 روز پریود شد ...

علامت دیگ چی ؟چطور تنبلی ولی منظم؟

2740
توام از الان به فکر راه چاره باش شاید کیست داری یا تنبلی تخمدان  اگه بدتر بشه درمانشم سخت تره&n ...

عاره عزیزم باید برم دکتر 😢

علامت دیگ چی ؟چطور تنبلی ولی منظم؟

قبلنا دوماه یه بار بودم رفتم سونو گفت تنبلیه دوفاستون داد الان یه ساله منظمم فک کردم خوب شدم ولی دکتر گفت تنبلی درمان نداره فقط باید کنترلش کرد چاق هم نیستم فقط موی زائد دارم