2737
2734
عنوان

بااین مادرشوهرچه کنم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بارصداموبردم بالا رفت پیش همه گفت

بذار بره بگه همهمادرشوهرتو میشناسن تو رو هم میشناسن مگه تو جمع و مهمونی با بچت مهربون نیستی ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728
اين دفعه گفت شما جوابشو بده بشينه سرجاش  بهش بگو شما چون خودت بچه ات تنبيه ميكردي فكر ميكني هم ...

بهش همه ایناروگفتم میگه نه من هیچ وقت نزدم  من ک نمیزنم بچمو اگه واسه مثلا ی بسکویتم گریه کنه میگه توزدیش ک صداش اومده

بي خيال بابا. شوهرتم داره ميگه ديگه، با چه زبوني بگه خب. حتما اين دفه خدايي نكرده بايد بزنه تو دهنت كه خي نياي چغلي مامانشو پيشش نكني ؟؟كدوم مردي خوشش مياد.

٢سالهههههه تو بچه نباش حساس نباش . به بچت برس به خودت بي خيال حرف و حديث. ببين يا خودت از همين دست خانماي حرف و حديث درار هستي كه حرف برات سخته بشنوي  يا واقعا داري بچه ميزني عذاب وجدان  و حس گناه داري هي مامانشو بهونه ميكني درصورتي كه حرف دلت و مشكلت نحوه رفتار خودت با بچته، وگرنه برا مردم مهم نيست بچت رو كتك ميزني يا نمي زني ، والا به خدا. 

گلم ناراحت نشو من يه غريبم ولي خدايي من جاي مردت باشم خسته ميشم بعد از كار سخت بيرون بيام غرغراي زنم بشنوم

2740
بي خيال بابا. شوهرتم داره ميگه ديگه، با چه زبوني بگه خب. حتما اين دفه خدايي نكرده بايد بزنه تو دهنت ...

ن من نمیزنم چراباید بزنمش اینقد اذیتم میکنه تیکه ب خودموخانوادم میندازه خسته میشم