2733
2739

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Everything started from a dream❣️

فرستادم عزیزم انشالله مشکلت حل بشه

دوستای گلم واسه منم صلوات بفرستید و لایک کنید ببینم چند تا صلوات می فرستید دعا کنید فردا میخوام ای تماسی بگیرم جواب بده

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم برای امضات خیلی خیلی با دل شکسته دعا کردم. چکار،کنم دقیقا؟میشه توضیح بدی

قربونت برم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

به نیت امام رضا برای گره گشایی یه نیازمند یه کمکی کن همین ...فقط حتما گره گشایی شه و بدونی که اون کمکت واقعا کمک کرده پولی یا کمکی نباشه که ندونی کجا می‌ره نذر کن ...تو دلت بگو این کمک رو نذر امام رضا میکنم برای گره گشایی کارم از ته دلت انجام بده....امام رضا کریمه

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
قربونت برم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩ به نیت امام رضا برای گره گشایی یه نیازمند یه کمکی کن همین ...فقط حتما گره گشایی ...

من چون خودم مددکارم میدونم که گره باز کردن از این عزیزان چقدر دعای خیر پشتشون ....

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2740