2733
2734
عنوان

دعوا دوس دارینا

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقیح مثلا

وقیح معلوم الحاله😁

و واقعا بنظرم کسی که براش مهم باشه عکسشو نباااااید بذاره تو سایت، شما گفتی محیط فاسد یعنی درصد کثیری از کاربرا... حق داشتن خرده بگیرن بعضیا

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
اخی بامزه

عزیزم مزاح کردم نمیدانستم باید جدی باشم 🤔

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
وقیح معلوم الحاله😁 و واقعا بنظرم کسی که براش مهم باشه عکسشو نباااااید بذاره تو سایت، شما گفتی محیط ...

بعضی موقعا ی نفر ب تنهایی کل محیط رو الوده میکنه فقط اونم نیس ک...بهرحال من عذرخواهی کردم اما برای بار چندم من مسوول سوبرداشت همه نیستم

سلام😂
بعضی موقعا ی نفر ب تنهایی کل محیط رو الوده میکنه فقط اونم نیس ک...بهرحال من عذرخواهی کردم اما برای ب ...

اینجا  چون ارتباط نوشتاریه و چون گفتار نداره سو تعبیر رخ میده این همبشه یادتون باشه تو این ۱۰ سال عضویتم که این اتفاق زیاد رخ داده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
دل وقیح رو بدست بیارم؟اونایی ک ب خودشون گرفتن تقصیر من نیس ولی من ادم بی تربیت و بی فرهنگی نیستم از ...

نه عزیزم دل اونهایی که سو برداشت کرون اینجا چون همه چیز نوشتار هست و لحن توش مشخص نیست باید خیلی دقت کرد که خدایی ناکرده سو برداشت نشه ❤❤❤ موفق باشید