2733
2734
عنوان

عزیزت نرفته که تشویش سوت قطار رو بفهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 26 پست
ن عزیزم میگن شبا به هر چی فکر کنی تا صبح تو مغزت میپیچه به چیزای خوب فکر کن 

اوووف من اینجوریم .انگار تا خود صبح دو نفر نشستن تو سرم دارن حرف میزنن   نمیدونم چیکار کنم که یه شب اروم بخابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشکر...واقعا رایگانه؟

عیزم رای.ان نیست انلاینه 

اما هزینش کمه مثلا ا برای ۴۰دقبقه ۲۰ هزار تومن

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@
2742
اوووف من اینجوریم .انگار تا خود صبح دو نفر نشستن تو سرم دارن حرف میزنن   نمیدونم چیکار کنم که ی ...

نمیدونم واقعا فقط سعی کن به پیش رفت به اینده ایی روشن فکر کنی کتاب بخون تا فکرت مشغول نشه 

عیزم رای.ان نیست انلاینه  اما هزینش کمه مثلا ا برای ۴۰دقبقه ۲۰ هزار تومن

ای بابا توهمی هم شدم رفت...من پول ندارم بدم ب این چیزا. ولی دست شما درد نکنه

سلام😂
2738
ای بابا توهمی هم شدم رفت...من پول ندارم بدم ب این چیزا. ولی دست شما درد نکنه

پول برمیگرده اما سلامتی مهم تره

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

چه استرس داشته باشی چه نداشته باشی عزیزت قرار باشه بره میره درست مثل یه پرنده که از رو شاخه درختتون بپره. پس تا وقتی هستی و هستن از وجودشون لذت ببر و زندگی رو به خودت زهر نکن.

من در عرض دو سال دوتا عمه و دوتا عمو و دوتا خاله ام رو از دست دادم. اما هنوز زنده ام و زندگی میکنم

تو هم کسی رو از دست بدی باز مجبور به زندگی هستی. همه همینن و چاره ای نیست از مرگ و جدایی

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "