2733
2739

تو نايلون ميزارم سرشم گره ميزنم خراب نميشه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیارو اگه نشسته بزاری تو قابلمه نگه داری تا سه هفته هم میمونه من تازه کشفش کردم هویجو نمیدونم

منم امتحان کنم💙

خدایا همه را خوشبخت کن ،،، برای حاجت رواییم صلوات میفرستی ؟ ممنونم  💙💙💙

من خیاررونشسته لای پارچه نخی میزارم وتوظرف دردار یاپلاستیک می زارم،هویج هم سرشونمیکنم ولی اونم همین کاررومیکنم،درضمن هویج اندازه مصرفتون بخر،یااگه زیاده،مقداری نگینی کن وفریز کن برای سوپ،مقداری هم حلقه کن وفریز کن برای کنارمرغ،

2731

خیاراگه توپلاستیک عرق کنه لیز میشه براهمین به وسیله پارچه نخی رطوبتش گرفته میشه،و هویج هم همینطور،

ولی اگه بیرون ازپلاستیک تو یخچال بمونه رطوبتش ازبین میره وپلاسیده میشه

درضمن اگه پارچه نمش زیادشد پارچه رو عوض کن وخشک بزار

ای بابا  هویج که باید سروتهش رو بزنی بذاری تو پلاستیک قشنگ تا سه هفته هم بمونه نه خشک میشه نه پژمرده .من ماه رمضون یه بار هویج میخرم تا آخر ماه کفایت میکنه با همین روش .خیار هم تو ظرف روحی خوب میمونه اگرهم خیلی زیاد خرید کردی یه برش نازک از تهش بگیر بذار تو پلاستیک اصصلا کاریش نمیشه .