2737
2734
عنوان

یه لحظه میاین همه. بیاین لطفا به کمک احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا چرا اون جاری تو تحویل میگیرن؟ باهات پدرکشتگی دادن مگه؟ شوهرت با مخالفت اونا باهات ازدواج کرد؟

نه بابا.التماس میکردن عروسشون شم من مخالف بودم مامانم مجبورم کرد الانم  وضعماینه

خدایا شکرت 
2738

سلام.... تاپیکتون رو خوندم.... اصلا اجازه نده باهات اینجوری رفتار بشه.  شما یه دختر خانم نوگل و تازه عروسی.   باید به خودت برسی و آرامش داشته باشی و اونا بهت برسن....خاهش میکنم بادقت و ادب و قاطعیت از حقت دفاع کن.... و مسایلی که نیازه هم به خانوادت بگو.... که بدونن پشتوانه داری عزیزم

نه بابا.التماس میکردن عروسشون شم من مخالف بودم مامانم مجبورم کرد الانم  وضعماینه

از همینا که با ناز میان عروس میبرن باید ترسید.... خودتو نباز.... تو لایق بهترین زندگی هستی... سعی کن بیشتر با شوهرت بیرون باشی.... و با سیاست رو مخش کار کنی که پشتت باشه... اگرم شرایط داری جدا شو خاهرم

منظورم از جدایی مستقل شدنه

عزیزم شوهرم با منه خیلی هم خوبه اما امروز اینو گفت ازش دلخورم مادر شوهر الانم گفت بیا ظرف بشور گفتم دارم گوشیم درست میکنم خودت بشور 

خدایا شکرت