2733
2734
عنوان

داشتم میرفتم بیرون مچمو گرفت 😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 132 پست
میگه وظیفه مرد فقط پول دراوردنه بقیه همه مال زنه بره بخره بیازه درست کنخ

بگو زنم ببده پول دربیاره اگه همون کارم خودش بکنه دیگه مردو میخواد چیکار! بگو وظیفه زنم پس فقط زاییدنه! 

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا شوهرمن میگه هر چی ک بیرون باشه ب مرد ربط داره خرید و سرکار  ولی تو خونه لیوانم ی متر جا ب ...

دقیقا شوهر من فقط مبخوره و دراز میکشه مگه چی بشه چ اتفاقی بیفته از هر ده باری ک من بهش میگم ی کاری زو انجام بده اونم من باید بگما عقل خودش ک کلا تعطیله

2728
حالا شوهرمن میگه هر چی ک بیرون باشه ب مرد ربط داره خرید و سرکار  ولی تو خونه لیوانم ی متر جا ب ...

ولی ما از این قانونا نداریم. شوهرم خرید میکنه هاااا من تاحالا نونوایی نرفتم ولییی یوقت یه دلخواهم میرم خودم ماستی تخم مرغی چیزی میخرم شوهرمم هیچی نمیگه. شوهرمم اگه بخواد تو خونه کمکم میکنه. ولی خب تو بارداری خیلی بیشتر کمکم کرد.ولی هیچکدوم همدیگرو اجبار نمیکنیم به کاری! 

2740
دعا کن برام گلم الانم رفته بیرون خبری ازش نیست بنظرت خبر بگیرم ازش؟؟

نه اصلا. اومد خونه هم سنگین باش باهاش

واسه ماهم قانون نیس ولی طرز فکرش اینجوریه دیگ....

عب نداره هرکی یه عیبی داره. گل بی عیب خداست. شاید شوهر منم یه ایرادی داره که منو اذیت میکنه ولی شوهر شما اون ایرادو نداشته باشه. 

چه بدونم عزیزم ،ماکه بیرونم بریم فقط بهم خبرمیدیم نگران نشیم اجازه گرفتنی توکارنیست 

خب همینطوریه دیگه 

بستگی به مدل رفتاریه خود زن و شوهر داره. 

خیلی ها مثله شمان. 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
چقدر.... تعجبم از شماست که چطور قبول کردی؟

بابام گفت قبول کن،به حرف شوهرت باش. بابامم ناراضی بود ولی...

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀