2737
2739
عنوان

جان من بیا ی دیقه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 24 پست
زیر بغل فقط؟  زیاد نیس  20 تا 50 بستگی به جا و دستگاهش داره

واقعا؟

خوبه پس؟

من خوندم گرون بود تو نت زده بود ۱۷۰ اینا فقط واسه زیر بغل

خودشم باید چن جلسه بری

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
واقعا؟ خوبه پس؟ من خوندم گرون بود تو نت زده بود ۱۷۰ اینا فقط واسه زیر بغل خودشم باید چن جلسه بری

نه بابا برو تحقیق کن یه دستگاه خوب سفید کننده 

حدودا 4 تا 6 جلسه بستگی به پوستت داره قیمتشم همینقدر سعی کن بری کلینیک ازینا که تو خونه ان نری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا برو تحقیق کن یه دستگاه خوب سفید کننده  حدودا 4 تا 6 جلسه بستگی به پوستت داره قیمتشم هم ...

ممنونم💖

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
بعد موقت هستن؟ 

نه عزیزم دائمی اما ممکنه در حد 3 یا 4 تا تار مو نازک و کمرنگ در بیاد که باید با موم بگیریشون یا بعد چنددددد سال ممکنه باز نیاز باشه چند جلسه بری اما واقعا میارزه جای مطمئن بری کلینیک ازت ازمایش بگیره که یه وقت با لیزر موهات بیشتر نشه

2740