2737
2739
عنوان

شوهرم از عصبانيت ظرفارو شيكست

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما توروخدا اينقد تقصيرا رو گردن همجنستون نندازيد

خانم حامله جاى اينكه هواشو داشته باشه اذيتش ميكنه

نبايد ميگف طناب يا تخم مرغ ولى حالا كه گفته مثلا كسى با تخم مرغ يا طناب ورشكست ميشد

استارتر تا نيومده منت كشى اساسى محل چيزش نذار اصلا برا اعصابتم بهتره چند روز ريختشو نبينى، مرتيكه وحشى كى زن حامله رو ميزنه!

عزیزم.   . دوستت داره؟ بهت محبت میکنه؟ رابطتون چطوره. ؟

خوبه میگم ادم خوبیه ولی حرص درار و کمبود زیاد گذاشته ، هی میگه حقوقم جایی نمیرسه چکار کنم وقتی همه چی کرونه چیزی نمیخرم ،  دوستام میگن چرا جایی نمیری تو میگم ای ماشین نداریم میگن چ ربطی داره  ادم تو زندگیش بکم تنوع لازم داره همش نشستی ، همیشه منت میکشم منم بکی ببره بیرون  

2731
خانوما توروخدا اينقد تقصيرا رو گردن همجنستون نندازيد خانم حامله جاى اينكه هواشو داشته باشه اذيتش مي ...

تخم مرغ خخ چیزی نیسکه بخام بحث کنم یا طناب  از اخلاقش حرصم کرفته ، ن جانم مگ دیوانم نگاشم نکنم

2740
دوستام شوهرم میشن ؟؟،

ميشن بخدا، حداقل يكم از تنش خونه دور ميشى سرحال ميشى، من هفته اى يه بار يه روز رو كامل با دوستام نگذرونم از خريد گرفته تا شهربازى و شبم رستوران ماهم ماه نميشه با اينكه شوهرم خوبه و تفريحم داريم، دوست خوب عاليه

مادرش میدونه من تخم مرغ میخورم محلی میمرد برام نگه داره بفرسه؟  

حق با توه بخدا، من مامانم هميشه از مادرشوهرش يعنى مادربزرگ من بد ميگف ميگفت تيكه ميندازه اذيت ميكنه ولى سر حاملگياش براش غذا ميفرستادع هميشه، حالا يه تخم مرغ خالى ناقابل اين حرفا رو داره

خوبه میگم ادم خوبیه ولی حرص درار و کمبود زیاد گذاشته ، هی میگه حقوقم جایی نمیرسه چکار کنم وقتی همه چ ...

اوهوم. بازم خداروشکر. بنظرم باید خودت بری بگردی. وقتی برات وقت نمیزاره. شاید دوست نداره بیاد بیرون وتوی علایقش نیست. ولی ببین چه کارهایی علاقه داره. شایئ مث پدر من فقط توی خونه موندن و فیلم دیدنو دوست داره

ميشن بخدا، حداقل يكم از تنش خونه دور ميشى سرحال ميشى، من هفته اى يه بار يه روز رو كامل با دوستام نگذ ...

نخیر عزیزم نمیشه  من هرکار کردم باز وقتی شوهر ادم برات وقت نداره نگردونتت فقط بشینه خونه  حتی خسیسم باشه 

2706