2733
2734
ب کی بدم عاخه😕

من 🖐من🖐

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشهدی؟

ن😕

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
از کی؟

خواهرم  اصن ازش استفاده نمیکردم فهمید ناراحت شد

بعدیکی دوبار گرفتمش دستم رفتم خونه خودش گفتم ببین استفاده میکنننممم  💜

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
ن بابا داره20سالم میشه ازین طرحااستفاده نمیکنم

همچین میگه داره ۲۰ سالم میشه انگار ۹۰ سالته بچه ای دیگه بعدشم من ۶۰ سالمم بشه از این طرحا دوستدارم😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740
خواهرم   اصن ازش استفاده نمیکردم فهمید ناراحت شد بعدیکی دوبار گرفتمش دستم رفتم خونه خودش گفتم ...

منم از مادرشوهرم کادو گرفتم فقط طرحش فرق میکنه

پُر از هزاران حرف نگفتهِ اما محکُوم بهِ سکُوت!  
دخترمن ۳۲ سالمه همش دنبال این چیزام حتی قاب گوشیم 😃😂😂

واقعاا😃عاخه من ازبچگی اصن ازین چیزا دوس نداشتم.حتی عروسکم نداشتم!ب شخصیتم نمیخوره  

همچین میگه داره ۲۰ سالم میشه انگار ۹۰ سالته بچه ای دیگه بعدشم من ۶۰ سالمم بشه از این طرحا دوستدارم😂

😂باشه پس استفاده کنم ازش

قدیمی نشده؟  

😂باشه پس استفاده کنم ازش قدیمی نشده؟    

نه بابا خوشگله این چیزا قدیمی نمیشه من که دوستش داشتم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
ع حیف شد😕

آره واقعا😕😕

واقعاا😃عاخه من ازبچگی اصن ازین چیزا دوس نداشتم.حتی عروسکم نداشتم!ب شخصیتم نمیخوره    

اره والا روز به روزم بدتر میشم 😂😂عاشق جغدم هستم سرویس چینی صبحانه خوریم طرح جغده