2737
2734
اگه اصلا بهش فک نمیکنی و میبینی میتونه نشونه این باشه اون به شما فک کرده ولی اگه فک میکنی نه بنظرم.. ...

ن فکر نکردم بهش

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
نه بابا چه ربطی داره! من خواب خامنه ای رو دیدم ایا اون به من فکر کرده؟؟😂

شاید از کجا میدونی...  منم دیدم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن فکر نکردم بهش

پس محتمله

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2742
مگه من و دیده😐😐😐

نه ولی شاید دعای جمعی کرده که مشمول اون دعا شما هم بودی... البته نظر منه

نه ولی شاید دعای جمعی کرده که مشمول اون دعا شما هم بودی... البته نظر منه

عزیزم!!! خواب دیدم جنگ شده تو‌ اون وضع ایشونو دیدم!! مثلا یه بارم خواب یکی از شاخای اینستارو دیدم اونم دعا کرده؟😀

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
عزیزم!!! خواب دیدم جنگ شده تو‌ اون وضع ایشونو دیدم!! مثلا یه بارم خواب یکی از شاخای اینستارو دیدم او ...

اهان پس نمیدونم... منم گفتم شااااید  

2740