2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا منم الان اونجوریم. ولی نمیشه گوشیمو خاموش کنم .هیچ کس رو هم دوس ندارم ببینم

گوشیتو خاموش نکن بگو دوس دارم یه مدت تنها باشم برو بیرون قدم بزن.من عاشق مسافرت تنهایی هستم

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2728

تنهایی رو به شدت دوست دارم اگه کسی هم بیاد خونم خوشحال میشم.دوست ندارم برم خونه کسی ولی بخاطر اینکه ناراحت نشن ماهی یبار میرم خونه اقوام ولی همش لحظه شماری میکنم کی برگردم خونم.برا همین هاز دستم ناراحت میشن چرا شام وناهار نمیمونم خونشون

تنهایی رو به شدت دوست دارم اگه کسی هم بیاد خونم خوشحال میشم.دوست ندارم برم خونه کسی ولی بخاطر اینکه ...

من ی جایی مثل باغ رو میخام برم اونجا دراز بکشم دور از همه هرچی تو دلم هس رو بندازم دور حسابی گریه کنم 

نه دوست ندارم تنها باشم ولی حوصله کسی و هم ندارم..

🤔🤔🤔🤔

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2740
من گاها حتی میخام از شوهرمم دور باشم

خوب شاید یه موقع هایی لازمه ولی گذراست . شرایط متفاوته چون تنها کسی که میتونه تو بدترین شرایط حال منو با مسخره بازیاش خوب کنه شوهرمه . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
خوب شاید یه موقع هایی لازمه ولی گذراست . شرایط متفاوته چون تنها کسی که میتونه تو بدترین شرایط حال من ...

خیلی خوبه این‌‌. ولی من هیچ وقت نمیتونم احساس واقعیمو با شوهرم درمیان بذارم چون بعدش زود دعوامون میشه. همیشه ترجیح میدم خودم تنها باشم. مامانمم ناراحت میشه واسه همین بهش نمیگم. تو تنهایی خودم ،خودم همه چیو تو ذهنم حل میکنم. خیلی دوس دارم تنها باشم

خیلی خوبه این‌‌. ولی من هیچ وقت نمیتونم احساس واقعیمو با شوهرم درمیان بذارم چون بعدش زود دعوامون میش ...

ولی باید وقتی ناراحتی حتما حرفات رو به یکی بزنی . یه آدم دور و بی طرف و قابل اعتماد . اینطوری خدایی نکرده ناراختی روحی میگیری

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی