2733
2734
عنوان

کیا تا حالا زایمان کردن؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 21 پست
چ خوب ینی امیدوار باشم؟؟؟

اره من ساعت ۳ صب زایمان کردم مامام خوابش میومد  والی با این حال خیلی هواسش بهم بود اصلا تنهام نذاشت تو اتاق تا بعد زایمان

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛
بیشتر بستگی ب شانس داره امیدوارم همه پرستاران خوب باشن و گند دماغ نباشن

وقت زایمان من هم خوب بودن هم بد بودن از هر دو مدل بودن اون بداخلاق هم تصادف کرده بود اعصاب نداشت

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن به نظرمن  وی ای پی بهتر چون اگه زایمان بقیه رو ببینی استرس میگیری باعث کندی سرعت زایمان ...

آهاممنون دوستم

فک کنم بذارم شوهر آدم بیاد پیشش!

ب شرطی ک شوهرم قبول کنه و نگه زن فردا میخام برم سر کار

تو برو بزا و بیا😞

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731
آهاممنون دوستم فک کنم بذارم شوهر آدم بیاد پیشش! ب شرطی ک شوهرم قبول کنه و نگه زن فردا میخام برم ...

اگه بذارن که عالیه بیمارستان من وی ای پی بود ولی اجازه ورود آقایون نمیدادن اگه میدادن شوهرم نمیتونس بیاد بهش گفته بودم میگفت قبل زایمانت بیهوش میشم😂😂😂

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛

وای اینقد ماماهای من خوب بودت همشون جوون خل ادکلن زده نگاشون میکردی درد یادت میرفت 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76

چقد خوب

مرسی ک امید دادید

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍