2737
2734
عنوان

اونايي كه بچه اولشون دختربوده والآن باردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 41 پست
ازچه حسى مى فهمي؟

نميدونم واقعا

وقتي سر دخترم باردار شدم

درست لحظه اَي كه فهميدم ازمايشم مثبته احساس كردم يع دختر تَو وجودمه 

اين بار همون حس و داشتم با تفاوت اينكه پسره🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم 2سالشه انشاالله 3سالش تموم بشه بعد

تنش سلامتتتتت

اره همون بین 3تا 5سال بهترین فاصله سنیه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2731
قربونتتت ارهههه اخرای 2سالگیش اقدام میکنم اگر مثل همین باشه که با اقدام اول گرفت دیگه بهتره   ...

افرين خيلى خوبه اينجورى ن مثه من كه الان اختلاف سنشون ١٣سال مى خواد بشه منم يه دليلى كه داره دلم پسر مى خواد اينه كه همه فاميل نزديكمون هم دختر دارن هم پسر منم دلم يكى مىخواد😢

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
نميدونم واقعا وقتي سر دخترم باردار شدم درست لحظه اَي كه فهميدم ازمايشم مثبته احساس كردم يع دختر تَ ...

چه خوب 😍خدا جفتشو نو برات حفظ كنه الان چند وقتتونه؟

افرين خيلى خوبه اينجورى ن مثه من كه الان اختلاف سنشون ١٣سال مى خواد بشه منم يه دليلى كه داره دلم پسر ...

شما هم دیر نشده برات که 

من خودم تک فرزندم واسه همین اصلاااااااا دلم نمیخواد بچم تنها باشه 

شوهرمم فقط یه خواهر داره اونم یه پسر داره 6ماهشه میگه دیگه نمیخوام شوهرم میگه ولی من دختر میخوام  

2740
شما هم دیر نشده برات که  من خودم تک فرزندم واسه همین اصلاااااااا دلم نمیخواد بچم تنها باشه&nbs ...

كار خوب رو شوهر شما مىكنه 😅انشالله كه خدا بهتون بده گلم منم به خاطر تنهايىً دخترم اقدام كردم☺️

كار خوب رو شوهر شما مىكنه 😅انشالله كه خدا بهتون بده گلم منم به خاطر تنهايىً دخترم ا ...

کلا شوهرم خیلی منطقیه سر این یکی موقع سیسمونی سر رنگ کالسکه میگرفت یجوری بردار برای بعدی که دختره هم خوب باشه    

لیشالا یه گل پسر خدا بهت بده

کلا شوهرم خیلی منطقیه سر این یکی موقع سیسمونی سر رنگ کالسکه میگرفت یجوری بردار برای بعدی که دختره هم ...

خخخ ،،، چه دور انديشه شوهرت😂

ممنون ازدعات گلم