2733
2734
رو زه اخر ک تخلیه کنم میگه پولتونو میدم  من اون روز بشینم تو خیابونا تا خونه گیرم بیاد 😞😞😞 ...

عزیزم قانونا نمیتونه اینکار رو کنه باید یک سوم پول پیش رو بده بهتون ،برید املاکی که قرارداد بستید بگید با صاحبخونه صحبت کنه

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
رو زه اخر ک تخلیه کنم میگه پولتونو میدم  من اون روز بشینم تو خیابونا تا خونه گیرم بیاد 😞😞😞 ...

برو بنگاه بگو سی درصد پول رو ازش بگیرن بهت بدن تا قرارداد جدید ببندی  وگرنه تخلیه نمیکنی،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نطر قانون و عرف این کارشون درست نیست بازم با یک مشاور املاک صحبت کنین اونا بهتر راهنماییتون میکنن 

2728
اون وقت میگفتن اجاره نشینی خوش نشینی 😞

بخدا نهایت ۳۰۰ جور کنیم با وام اینجا زیر ۱ تومن خونه قابل سکونت نیست تازه الانشم داریم ماهی ۴ تومن قسط میدیم

اللهم العجل لولیک الفرج  ♥️🌱
از نطر قانون و عرف این کارشون درست نیست بازم با یک مشاور املاک صحبت کنین اونا بهتر راهنماییتون میکنن ...

امروز رفتیم یه مشاور املاکی بهش زنگ زد حالیش کرد

الکی میگه خب من ماموریتم چیکار کنم سرکارم مثل سگ دروغ میگه

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
امروز رفتیم یه مشاور املاکی بهش زنگ زد حالیش کرد الکی میگه خب من ماموریتم چیکار کنم سرکارم مثل سگ د ...

دیگهدوره این حرفها تموم شده ،میتونه بریزه به حسابتون یعنی چه ماموریتم

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
برو بنگاه بگو سی درصد پول رو ازش بگیرن بهت بدن تا قرارداد جدید ببندی  وگرنه تخلیه نمیکنی،

میتونم منم لج کنم خونه رو دیر تخلیه کنم ولی اعصابم ازین خورده که اون خونه خوبی ک پیدا کردم پرید 😞

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
2738
امروز رفتیم یه مشاور املاکی بهش زنگ زد حالیش کرد الکی میگه خب من ماموریتم چیکار کنم سرکارم مثل سگ د ...

شمام فعلا اروم بشین تا مهلت اجاره تموم بشه بعد که به تکاپو افتاد بگو بدون بیعانه خونه نمیدن منم دستو بالم خالیه درضمن یکماه بعد از اتمام موعد قرارداد شما وقت برای تخلیه دارید