2733
2734
عنوان

خواهرشوهر حسود

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 97 پست
اره بخدا پشت سرش حرف میزدن کمکش ک نمیکردن هیچ ازش توقعم داشتن اینم اینجوری ازشون انتقام گرفت

بخدا من جای خواهرشوهرت حسابی دلم گرفت و بجای خواهرشوهرت برادرشوهرتو نفرین کردم

خیلی دلم بحال خواهر شوهرت میسوزه انشالله انقد خوشبخت بشه و اونایی ک تو روزای سخت بهش پشت کردن محتاجش بشن خدای خواهرشوهرتم بزرگه

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داداش بزرگش میگفت خواهرم خرابه با ....خرج خودشو بچهاشو درمیاره اینم وقتی فهمید لج کرد زن این پسره شد ...

واقعا که چه داداش هایی داشته، براشون متاسفم

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2728
اسی جان دست از سر و جان این خاهرشوهر و افغان بردار.ولمون کن تورو خدا،کشتی همه رو

خدایی دمت گرم تو حال خرابم کلی ب این کامنت خندیدم

😂😂😂

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
واقعا عزیزم اینا از انسانیت چی میفهمن مخصوصا استارتر که انگار بگه دلم ب حالشون میسوزه شاهکار کرده بد ...

همچین چیزهایی رو آدم میشنومیشنوه، واقعا برای انسان بودنش متاسف میشه

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2738