2737
2734
عنوان

نامزدم برام شال خرید❤❤❤😍

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پوشیدم همون لحظه..😇از سلیقش ولی یادم رف تعریف کنم😍🙊🙊🙊مرسی گفتی

قربونت 😘😘😘تعریف خیلی جواب میده من شوهرم غذا میپزه تو همه چی دوست داره ابلیمو زیاد بریزه حتی ابگوشت😭ولی واسه اینکه بازم یپزه میخورم و تعریف میکنم کلی اشپزی میکنه😎

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
عزیزززم ..چقد دوس دارم منم مث تو خوشحال باشم😖 امیدوارم خیلی زود مشکلاتتون حل بشه و عشقتونم هر روز ...

شاید قسمتت نیس ما هم فعلا معلوم نی چی میشه خودمو میدونم ک واقعا از ته وجودم میپرستمش با اینکه شاید در حقم خیلی خودخواهی کرد داستانش مفصله ک ولش کن..ولی تو هر کار خدا حکمتیه نمیدونی ک ازدواج هندونه در بستش شاید هر کدوم از ین خاستکارا نمیتونستن خوشبختت کنن اینجوری ک لایقشی و حتمنم لایق بهترینایی😍🙊😙😙😙واسه ما هم دعا کن عشقن

🤣🤣🤣🤣تازه اولشه حالا حالاها باید برات بخره خودتم عادی میششه برات 

خدا نکنه دوس ندارم برام عادی شه😍😇اون آنچنان ذوق نداده چون تجربش تو این زمینه ها زیاده ولی من انقد ادا در میارمو ذوق مرگم اونم سر ذوق میارم البته بعضی وختا مسخرم میکنه

قربونت 😘😘😘تعریف خیلی جواب میده من شوهرم غذا میپزه تو همه چی دوست داره ابلیمو زیاد بریزه حتی ابگوش ...

😂😂😂عاشقتم ینی..خیلی ریززز اشاره کردی ک تنبووولی😍

2738
تو اتوبوسم تکون میخورع😂😐

مبارکت باشه به خوشی استفاده کنی خوشبخت بشه😁💓💞

مثل مامانم هزارتا جمله که ی معنی دارن ردیف میکنم😂

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
شاید قسمتت نیس ما هم فعلا معلوم نی چی میشه خودمو میدونم ک واقعا از ته وجودم میپرستمش با اینکه شاید د ...

از ته قلبم برات دعا میکنم که خدا مشکلتونو حل کنه🕊

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍