2733
2734
عنوان

تابستون بچه هاتونو چه کلاسایی ثبت نام کردید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 53 پست

ولی با اینکه خجالتیه عاشق جمعای شلوغ خانوادگیه از خونه خلوت بدش میاد جوری که همش ناراحت بود که چرا تنهام و هیچ خواهر و برادری ندارم به خاطر اون من فعلا مرخصی گرفتم و ماهه دیگه هم واسش داداش میارم 

گاهی از کاری که کردم خیلی پشیمون میشم ولی دیگه کاریش نمیشه کرد 

راستی میشه منم مجسمه های زیبای شما رو ببینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترتون پدرش و خیلی دوست داره و یکم‌ خجالتی هست و عاشق معاشرت با همسن های خودش از اون ها که اروم ارو ...

راستی این که عاشق پدرشه رو از کجا فهمیدید چون باباش جونشه و حاضره از خوشی و خوشحالی خودش به خاطر پدرش بگذره 

انقدر باباشو دوست داره که فقط کافیه باباش از راه برسه بگه چقدر گرمه هوا سریع میره از شربت آلبالو مورد علاقه اش میریزه و میاره ؛ یه کارایی واسه باباش میکنه که باباش همش میگه خدایااااا من اینجور زن میخواستم 

2728

دختره من از خواهر و برادر خوشش نمیاد و نقطه ضعفش هست..

اینکه گفتم چرا پدرش و دوست داره چون خورشید و در راس و بزرگ کشیده

راستی ریاضیش هم احتمالا خوب هست چون نقاط پراکنده و ریتمیک تو کاراش هست.

تو نقاشیش خیلی غذا اشپزی و خانواده کشیده عاشق جمع های حانوادگی اشپزی و کار خونه 

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
خداحفظش کنه پس باردارین.. دخترتون چند سالشه دقیقا؟

ممنونم ؛ آره باردارم ؛ خودم و شوهرم دیگه بچه نمیخواستیم اما دخترم از سه سالگی شروع کرد که چرا من تنهام و هیچ خواهر یا برادری ندارم ؛ ما هم به حرفاش زیاد اهمیت نمیدادیم اما هر چی گذشت بدتر شد مامانم بهش گفته بود باید دعا کنی تا خدا بهت خواهر یا برادر بده اونم یه جانماز کوچیک واسه خودش درست کرده بود همش نماز میخوند و بعدش دعا میکرد ولی بعد از گذشت چند ماه دیگه نماز و دعا رو گذاشت کنارو گفت خدا منو دوس نداره چون هر چی دعا کردم جوابمو نداد 

بعد از اون شروع کرد به خیالبافی ؛ به دوستاش به غریبه ها میگفت من یه خواهر و یه برادر دارم هر چی میگفتیم بزرگ میشه خوب میشه نشد کلاس اول که رفت با اینکه به وسایلش حساسه ولی کتاباشو خط خطی یا پاره میکرد که به دوستاش بگه اینا رو داداشم کوچیکم کرده 

نمیدونم خلاصه که ما تسلیم شدیم 

دخترم امسال میره کلاس دوم ؛ دختر شما چند سالشه ؟ 

دختره من از خواهر و برادر خوشش نمیاد و نقطه ضعفش هست.. اینکه گفتم چرا پدرش و دوست داره چون خورشید و ...

آره بعضی بچه ها از خواهر برادر خوششون نمیاد خواهر منم یه بچه داره و از اول دخترش میگفت خواهر و برادر دوس ندارم چون به وسایلم دست میزنه 

خودتون چی دوست دارید یه بچه دیگه داشته باشید ؟ 

2738