2737
2739
پول تو بانك گذاشتن اشتباه مطلقه. چون روز به روز ارزشش رو ازدست ميده،مثلا تهران تو يه منطقه خونه پارس ...

به نظر منم برای سرمایه فقط باید ملک خرید چون هیچوقت روند نزولی نداره نه طلا نه ماشین نه پول نقد فقط خونه یا زمین حتی شده تو یه جای دور افتاده پرت

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
جدی یعنی اگرم بخوای نمیتونی برش داری؟

چرا اگه واقعا لازم داشته باشی میتونی برش داری اما یه مبلغ قابل توجهی از پولت کسر میشه پس مجبور میشی تا اون تایمی که خودت تعیین کردی دست به پولت نزنی

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول تو بانك گذاشتن اشتباه مطلقه. چون روز به روز ارزشش رو ازدست ميده،مثلا تهران تو يه منطقه خونه پارس ...

اگه مدت طولانی باشه اره اما ایشون مدام پولشون در گردشه و اگه بخان دم به دقیقه طلا بخرن و بفروشن فقط ضرر کردن پس تو بانک باشه خیلی بهتراز اینه که حتی هزارتومن از پولت کم بشه با خرید طلا یا ارز و.. و.. و... 

سکه هم باید از جاهایی ک بانک مرکزی تایید کرده و اسمش تو لیست اوناست خرید کنید نه هر مغازه ای چون سکه ...

از جایی میشه این اسم طالافروشیای مورد تایید بانک مرکزی رو فهمید؟ یا از خود طلافروشیها باید پرسید؟ ببخشید من خیلی بی اطلاعم که اینا رو میپرسم

2731