2737
2739
عنوان

جنگ اعصاب امروز هم شروع شد

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید یکاری کنم شوهرم خودش پاشونو ببره 

اره دیگه منظورم منم همین بود ...اصلا عکس العمل نشون نده آروم باش بذار اونا هر چی دوست دارن بگن 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
استاتر به شوهرت گفتی لطفا بیا تعریف کن چیشد،یکی لطفا منو بلایکه

سلام گلم خوبی؟

4شنبه تا شب چیزی نگفتم ب شوهرم شب اونیکی خواهرشوهرم اومد گفتم بیا لاکی ک ب من زدی رو با اونی ک روناخنامه مقایسه کن دیدن که همونه پدرشوهرمم از دست نوه اش ناراحت شد ک چراهمچین حرفی میزمه شبشم ما بردیم برسونیمشون خونشون موقع برگشتن به شوهرم گفتم اول یکم ناراحت شد چون اصلا هیچی نگفت فهمیدم خیلی ناراحت شد بعد گف عزیزم ساناز بچس نفهمه نمیفهمه داره چه غلطی میکنه تو بخاطر من ناراحت نشو منم دیدم داغون شد دیگه حرفای خواهرشو نگفتم خلاصه پنجشنبه هم رفتیم برام یکم لوازم ارایشی خرید 6تاهم لاک خرید برام منم اوردم چیدم رو میز ارایشم گفتم بزا ببینم کی جرات داره به یکیش دست بزنه

دیروزم مادرشوهرم رسید خونه امروز قرار بود برن باخواهرشوهرم خرید که فردا میریم عروسی شوهرم شب گف توهم میری خونه طیبه با مامان؟گقتم نه گف چرا برو یکم هواتم عوض بشه گفتم نه علی تو ی چیز میدونی یه چیز نمیدونی گفت چی گفتم خواهرت گف وقتی خونه من رفت و امد میشه وسایلام گم میشن من نگفتم تو ناراحت نشی و میونت باخواهرت بد نشه خیلی ناراحت شد چیزی هم نگفت.‌ ولی میدونم این کار خواهرشو بی جواب نمیزاره چون از 4شنبه ک گفتم بهش دختر خواهرش چیا گفته با خواهرشم خیلی سرسنگین بود و هی به ساناز میگف باتو قشنگ کار دارم انگار گوه گنده تراز دهنت خوردی 

2731
سلام گلم خوبی؟ 4شنبه تا شب چیزی نگفتم ب شوهرم شب اونیکی خواهرشوهرم اومد گفتم بیا لاکی ک ب من زدی رو ...

سلام عزیزم

چطوری؟

ایول به همسرت قدرشو بدون توهم از این به بعد به خواهرشوهرت ودخترش رو نده شنبدب که میگن صمیمیت بیش از حد با خواهرشوهر کاردست آدم میده

زیادی اجازه نده بیان خونت کلا آدمای پروواین سر یه لاک چند تومنی این همه دروغ بافتن آدمای شرین دوری و دوستی

تو هم باهاشون جر وبحث نکن ولی باهاشون سرسنگین باش همین که شوهرت حالشونو گرفته کافیه