2733
2739
عنوان

اگه بفهمين جاري يا خواهرشوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ عنوان درمقابل زن شوهر که جاری خواهر مادر خاله شوهر یا هر خانومی که آنقدر بهم نزدیکه بی تفاوت وای نمیاستم ولی سرو صدای بیخود نمیکنم قشنگ فکر میکنم 

چراش دوتا دلیل داره 

۱. ممکنه گسترش اینکارا تو جامعه پسفردا آفتش دامن خودم و خانوادم رو بگیره

۲. آبروی که از جاری و خانواده همسرم بخواد بره آبروی منم هست حالا باشه جاریم .... 

اینم بگم من با دوست دختر داشتن یا دوست پسر داشتن مجردا مخالف نیستم ولی ببخشید باشی باشه و بفهمم بساط تیغیدن و اینا باشه بازم حتما دخالت میکنم منتها قبلش خوب فکر میکنم و بدون جیغ و داد چون دیدم عاقبت خوبی نداره ... شاید یجا عروس خودم مانع رفتن آبروی برادرم بشه اگه همین اخلاق رو داشته باشه 

2731
هیچی همیشه عیب دیگران رو بپوشون تا خدا عیبت رو بپوشونه بزار برای خدا اگه خدا بخواد فاش میشه کارشون

اونوقت امر به معروف و نهی از منکر چی میشه من میگم به خودش بگو خودش رو جمع کنه ولی سرو صدا و جیغ و داد فقط حرمتا بین آدم ها میریزه

اگه مدرکتون تو دستتون باشه حتي ب شوهرتونم نشون بدين ولي اون بگه دروغ ميگي باز چيکار مکنين

اشتباه باید به خودش میگفتی اگه یهو شوهرت جو می‌گرفته یه کاری میکرد که دیگه جبران نشه کرد چی ؟؟ خیلی از این موارد پیش آمده 

حالا اگه بفهمین جاریتون با محرمش رابطه داره چی؟🙄

حتما به جاریم میگفتم که خودش رو جمع کنه زنگ میزدم ۱۱۰ بیاد جمعشون کنه 

من موندم همه میگن هیچی بعد این خائن ها همینطور تو جامعه بگردن و برای زن و دختر و مرد مردم دلبری کنن بدونید خیلی راحت جارتون برای شوهرتون دلبری نکنه جاری من که خرابه حتما میکنه

اونوقت امر به معروف و نهی از منکر چی میشه من میگم به خودش بگو خودش رو جمع کنه ولی سرو صدا و جیغ و دا ...

اره عزیزم حرف شما هم درسته منم منظورم این نیست که طوری جلوه بده انگار هیچی ندیده فقط میگم رسواش نکنه عیبش رو به خودش بگه حرف شما درست دوست عزیز❤️

2738