2733
2734
عنوان

شوهرم الان بهم گفت تو چرا بچه دار نمیشی پس

| مشاهده متن کامل بحث + 1855 بازدید | 51 پست

هم حرف ایشون هم جواب شما اشتباه بوده ولی خب ابی که ریخته جم نمیشه دیگه

ناراحتم نشو ،الانم اگه ناراحت بود هییییچ ب روت نیار معمولی باش

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
حتما ادم باید برای بارداری ارضا بشه؟ برای اطلاعات پرسیدم چون میخوام اقدام کنم

تو زمانی که دوره ی تخمک گذاری هست،تخمک خود به خود ازاد میشه ولی ارضا شدن هم از لحاظ روحی روانی و هم رسیدن اسپرم به تخمک کمک میکنه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله خدا به زودی  زود دامن شما وهمه منتظرا روسبز کنه 

کلا وقتی داره در مورد خودت صحبت میکنه بحثو به خانوادش نکش نهایتش میگفتی نه بابا قدیمام بعضیا دیر میشده مثلا مامانت 

نه که بگی خداروشکر که این جوری بوده 

2728

خودت میگی شوخی کرده بعد با تیکه سنگین به خانواده ش جوابشو میدی؟ چند نفرم میان تشویق میکنن میگن حقش بود و فلان ! خانمهای محترم تا وقتی فکر میکنین زندگی مشترک جبهه جنگه و همسر دشمنه اگه یه اشتباهی کرد باید خودش و خانواده شو تا میتونیم ببندیم به رگبار رابطه تون روز به روز سردتر میشه. وقتی ناراحت میشین راهش تلافی بدتر از اون نیس فقط کافیه صادقانه بگین از حرفت ناراحت شدم چون ... !

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
من دفاع نکردم از این نوع شوخی  لزوما نیاز نیست با هر مسیله ای ،بقیه رو تشویق به بحث کنیم

بحث نه اما همون سکوت کافیه حالا جوابشو داده دیگه بره معذرت مرد رو پرو میکنه و میگه حق با منه باید بفهمه که زنشم دل داره و زود میشکنه

بحث نه اما همون سکوت کافیه حالا جوابشو داده دیگه بره معذرت مرد رو پرو میکنه و میگه حق با منه باید بف ...

خوب صحبت کردن میتونه نتیجه بهتری بده ،من گفتم اگه قصدش کنایه است ،با صحبت حلش کنه ،عذرخواهی اصلا چیز غجیبی نیست 

وقتی خانم عذرخواهی کنه ،چه بسا اقا خیلی زودتر متوجه اشتباهش بشه 

این نظر منه !