2733
2734
عنوان

بچه ها می خوام ختم 20 روزه قران بخونم برای اوناییکه نی نی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 50 پست
سلام رقیه جون
من فروردین پارسال مشکل EP داشتم لاپراسکوپی کردم. توی تیر ماه عکس رنگی گرفتم گفتن که لوله راستم بسته شده . دکترم گفت که باید هر ماه روز 13 پریودم بیام سونو کنم ببینه تخمک از کدوم طرف آزاد شده اگه از سمت چپ بود اجازه داشتم برای بارداری اقدام کنم . خلاصه چند ماه به این منوال سپری شد که متاسفانه به مشکل تنبلی تخمدان دچار شدم . دو ماه پشت سر هم کلومیفن و آمپول HCG زدم ولی جواب نگرفتم . دکترم گفت که باید IUI بشم ولی خودم زیاد مایل نبودم گفتم بذارم برای بعد . خلاصه توی این یک ماه اخیر اومدم قطره ویتاگنوس و قرص اگنوگل و عرق رازیانه مصرف کردم . خیلی جالبه این ماه پری نشدم دیروز آزمایش خون دادم باردارم . تورو خدا خودتونو اسیر داروهای شیمیایی و هورمونی نکنین . همین سه تا رو مصرف کنین حتما تا چند ماه بعد جواب میگیرید من که 20 روز مصرف کردم باتوجه به اینکه دکترم می گفتم که طبیعی نمی تونم باردار بشم جواب گرفتم. مطمئنم همتون بزودی مامان میشین.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چطوری مصرف کردی از روز چنذممم
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

سلام رقیه جونم ممنونم ازت فدات بشم خواهر گلم از صمیم قلبم برات دعا کردم از خدا برات یه نینی خوشگل خواستم انشاالله به حق حضرت ابوالفضل زود زود خبر مامان شدنتو برامون بیاری
خدایا شکرت به خاطر لطف بزرگت...
ملیح جون شرمنده دشمنت شرمنده باشه این وظیفه منه در حقه دوستای گلم دعا کنم
چشم نی نی من جون حتما دعات می کنم
باران جون ان شاالله نی نیت رودار اغوش بگیری
مهسا جون ممنونم گلم منم از صمیم قلبم دعا می کنم قرانمو تموم نکرده همتون مامان شین
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
Salam roghiya jan
Azizam mamnon ke mano to listet gharar dadi
S
Ishala kjoda aval az hame damane khodeto sabz kone
Rasti mishe be man begi taghsim bandiye joz ha ro chejori kardi
Yani 30 joz ro to 20 rooz chejori taghsim bandi kardi
Manon azizam
آزارم میدهد دیدن آن منظره ای که مادری کودکش را سیلی می زند ولی کودک باز هم دامانش را رها نمی کند...کجاست آن قاضی تا حکم کندکه سرچشمه محبت مادراست یاکودک؟
 Pregnancy Ticker