2737
2739
عنوان

لیزر بدن کردم فایده نداشته

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 25 پست
واقعا دو ملیون هزینش شد؟منم دلم میخواد برم ولی چون بازم بچه میخوام دلم نمیاد برم پول بدم هیچی بشه

اگه میخوای بری یه جایی برو ک دستگاهش خوب باشه گول تبلیغات دستگاه بی درد و فلانو نخور

من دستگاهش دایود الما کانادایی بود و خنک کنندگی داشت و کلا هیچ دردی نداشت ولی فایده هم نداشت😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم ی جا میرفت لیزر قیمت مناسب بود ده جلسه هم رفت ولی بعد دو ماه موهاش برگشت رفت دستگاه الکساندر ک ...

اینی ک من میرفتم قیمتش نسبت به الکساندریت بیشتر هم بود چون گفتن بی درده, من فول بادی نبودم کاربردی بودم

2728

لیزر یکی به دستگاه بستگی داره

یکی به تعداد جلسات

و بعد به اینکه اپراتور کاملا قطر موها رو بشناسه ... قطر موها از یه حدی کمتر باشه اگه لیزر بشه بیشتر می شه

عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...
اینی ک من میرفتم قیمتش نسبت به الکساندریت بیشتر هم بود چون گفتن بی درده, من فول بادی نبودم کاربردی ب ...

من دوستم ک خیلی رلضیه و عالی حالا اگه خدا بخاد من بعد زایمانم میخام برم.انشالله ک جواب بگیرم من خخخیلی زیاد پشمالو هستم خودم بدم جیاد چ برسه ب شوهرم

مثل من چون منم نوبت گرفتم من خواهرم رفته راصی بوده حالابازم میترسم

تو دوراهی بزرگی هسیم 😁

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2740
لیزر یکی به دستگاه بستگی داره یکی به تعداد جلسات و بعد به اینکه اپراتور کاملا قطر موها رو بشناسه . ...

مثلا واسه موهای ضخیم چه دستگاهی خوبه

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
مثلا واسه موهای ضخیم چه دستگاهی خوبه

کلا بهتریک دستگاه الان لیزر الکساندریت کندلا مکس پرو هست

کندلا زیاده ولی مدل مکس پرو

عشق فقط یک کلام ،،،، مهدی (ع) .... می شه برای حل مشکلم فقط یه صلوات بفرستی ! خیلی محتاج دعاتونم ...