2733
2734
عنوان

وقتی بیکارین چیکار میکنین تا سرگرم شین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که مبام نی نی سایت.

شمام میتونی پاشی گارت رو تمیز کنی؛ ظرفا رو بشوری؛ یه اتویی به لباسات بزنی؛ یکم تو خونه پیاده روی کنی (از این ور اتاق به اون ور اتاق)

اگه حال داشته باشی کار زیاده برا انجام دادنا....

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
من که مبام نی نی سایت. شمام میتونی پاشی گارت رو تمیز کنی؛ ظرفا رو بشوری؛ یه اتویی به لباسات بزنی؛ ی ...

مشکل منم همینه که کل این کارا رو انجام میدم و باز بیکار میشم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

کار هنری انجام بده هم از بیکاری راحت میشی هم بعدش کلی خودت ذوق میکن.

مثلا یه دونه گل سر خوشگل برا نی نیت تو راهیت درس کن.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
کار هنری انجام بده هم از بیکاری راحت میشی هم بعدش کلی خودت ذوق میکن. مثلا یه دونه گل سر خوشگل برا ن ...

چه ایده خوبی مرسی گلم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2740
چه ایده خوبی مرسی گلم

♥♥♥

خیلی راحت از پارچه های اضاف لباس خودت مامانی کسی اگه داشته باشی بدون هیچ هزینه ای.

تو نت هم یه سرچ کنی روش های خیلی راحتی میتونی پیدا کنی و ایده بگیری.