2737
2739
عنوان

بین لباسشویی ۷ کیلویی و ۸ کیلویی چقدر فرقه؟ برای شما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 25 پست
مگه بادوماد نیس لباسشویی؟ رسم ندارین؟

ما هیچیه هیچی با داماد نیست حتی تلویزیون

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
واقعا؟  خراب میشه هااا

والا  ۸ سال که دارمش

پتو  دو نفره دو رو  رو  میشورم داخلش

چشمش نزنم   تا الان عالی بوده

مارک ش هم ال جی جان هستش

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۷ کیلویی دارم پتوهام رو هم میدم بیرون میشورن.به فکر جیب پدرت باش

آره  درست میگی 

همون ۷ میخرم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
نه با عروسه

چیات با شوهرت؟ کلا رسم نداری؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
واقعا ؟ آره فقط به همین دلیل 

بله عزیزم هرآن ممکنه خراب بشه نمیدونم چرامیندازن

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

من ۸ کیلویی سامسونگ دارم، نصاب که اومد نصبش کنه گفت توش پتو و این چیزا ننداز، منم الان ۵ سال و نیمه پتو ننداختم از ترسم 😁😁 تازه یه خانمی اینجا میگفت به من گفته حوله هم ننداز 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ما هیچیه هیچی با داماد نیست حتی تلویزیون

ی جاهایی رسم دارن عروس هیچی جهاز نمیده‌. رسمه دیگه.

ما ۴ تا تیکه بززگ با دوماده. ک این ۴ تا تیکه  یک دهم جهازی ک ما میخریمم نیس قیمتش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
والا  ۸ سال که دارمش پتو  دو نفره دو رو  رو  میشورم داخلش چشمش نزنم   تا ...

لوازم برقی جوریه که یهوخراب میشه پتودونفره ای که میندازین توش وبهش آب میخوره راحت میشه ۱۳ کیلواین فشارنیست به نظرت؟خراب بشه خودت میمونی

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2740
من ۸ کیلویی سامسونگ دارم، نصاب که اومد نصبش کنه گفت توش پتو و این چیزا ننداز، منم الان ۵ سال و نیمه ...

راست گفتن بخاطرپرزهاشه واقعاقطعات رودگیرمیکنه 

یه فرش و مبل و ال ای دی 

خوبه بازم.