2733
2739
عنوان

کیست مویی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4962 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست مویی خیلی درد داره بعد جراحی هم بشدت درد داره تا ترمیم شه .خواهرشما شبیه جوش هست

ممنون عزیزم..آخه میگه سه ماهه نرفته..بع1ی وختا هم میگه بزرگتر میشع ولی درد نداره

2731
عکس گذاشتم این شکلی بود عزیزم؟

بزرگ تر میش میترکه و کلی کلی ها از ش عفونت میریزه مال منم وسط باس نم بود کمی بالاتر از مقعد م

دلم ی اتفاق خوب میخاد از جنس معجزه های خالق بی همتا، همان معجزه ای منتظرش هستم😔

شاید کیست مویی سطحی و با دارو خوب بش

دکتر بمن گفت بعضی  از کیست ها دگ ریشه داره باید جراحی بشه ولی بعضی ها سطحیه با دارو عفونت میره حتما بره دکتر دگ

کیست مویی خیلی درد داره بعد جراحی هم بشدت درد داره تا ترمیم شه .خواهرشما شبیه جوش هست

اره من پدرم درومد تا ترمیم ش بدترین روزای اون ساله زندگی م بود وای 

2738
اره من پدرم درومد تا ترمیم ش بدترین روزای اون ساله زندگی م بود وای 

من تو بیمارستان یکیو دیدم عمل کرده بود با بیهوشی هم بودبعد که ارودنش مثل یه زن تازه زا درد داشت تختش یذره تکون میخورد دادمیزد خیلی درد داشت.خیلی بدبود

یا رب العالمین
بزرگ تر میش میترکه و کلی کلی ها از ش عفونت میریزه مال منم وسط باس نم بود کمی بالاتر از مقعد م

ینی خودش میترکه خوب میشه؟ شما کاری نکردی بترکه خودش ترکید؟ فشارش میده میگه مث ی توده ی اندازه نخوده سفته

شاید کیست مویی سطحی و با دارو خوب بش دکتر بمن گفت بعضی  از کیست ها دگ ریشه داره باید جراحی بشه ...

دکتر ی ماه پیش رف دکتر تشخیص نداد ینی گف ممکنه بخاطر اپیلاسیون غدد لنفاویش باشه ک متورم شده..آنتی بیوتیک داد ولی از بین نرفت..بعضی وختا هم میگه بزرگتر میشه ینی ک عفونت میکنه برا همین شک داریم کیست مویی باشه..ممنون عزیزم

خواهر من مشکل کیست مویی رو داشت و خیلی درد می کشید دکتر بهش گفت باید عمل کنی اما می ترسیدش از عمل من براش دنبال جراح خوب می گشتم که بتونه با خیال راحت عمل کنه بعد از کلی پرس و جو بهم دکتر پروانه منصوری رو معرفی کردن که متخصص جراحی عمومی خیلی با تجربه ای هستن خواهرم پیش ایشون عمل کرد و خیلی راضیه