2737
2734
عنوان

مادراي باتجربه بيايد لطفا لطفا لطفااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 44 پست
پسر من اصلا نمیگرفت دکتر گذاشت دهنش و دستشم گذاشت روش اینقدر برنداشت تا مجبور شد خورد بعد تا سه ماهگ ...

امتحان ميكنم بلكه منم نجات پيدا كنم!ممنون عزيزم

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
باورت ميشه ب اين نتيجه رسيدم جنيه؟😂ي روز خوبه سه روز بد!!كوليك ايد براي كوليك هست يا رفلا ...

برا هردو خوبه...کولیک خوب سه رفلاکس بر طرف میشه...شیر نفاخه معده اش ادیت میشه نمیتونه بخوابه..ماساژ با روعن بچه هم خوبه...خصوصا کمر...باد معدش رو خالی میکنه...😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای فک میکنی دختر من ار دوماهگی شیر خشکی شد تا الان ک 16ماهشه کمبود وزن داره

اره دلمم ميسوزه براش ك بخوام شيرخشكيش كنم😔ولي واقعا اذيت ميشم.كل روز بايد بشينم فقط يا شير بدم يا توي بغلم بخوابه

اخه هي دهنشو باز ميكنه و زبونشو در مياره ك ميگن نشونه گشنگيه!

بچه‌ها وقتی دلشون درد میکنه علاقه بیشتری به مکیدن دارن،هرچی بیشتر بخوره بدتره

اگه کسیو داری بندازش تو‌پتو آروم میشه

بهش قطره ایزی کول هم بده

اهل کجایی؟؟؟ چیزی به اسم شون وکول شدن شنیدی یاهمون قلنج ؟؟؟

پسرمن مشکلش همین بود وقتی دست کشیدیم پشتش هیلی خیلی بهترشد

روشکم بخوابوتش با ویکس بچه بیش شونه هاشو ماساژ بده بعد دست وپاهاشو به صورت ضربدری برسون به هم اگه نرسید یعنی قلنج کرده،،آروم آروم برسونش به هم بعدشم قنداقش کن قنداق خیای موثره

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2728
برا هردو خوبه...کولیک خوب سه رفلاکس بر طرف میشه...شیر نفاخه معده اش ادیت میشه نمیتونه بخوابه..ماساژ ...

مرسي عزيزم اينكاراو امتحان ميكنم پس

بچه‌ها وقتی دلشون درد میکنه علاقه بیشتری به مکیدن دارن،هرچی بیشتر بخوره بدتره اگه کسیو داری بندازش ...

يعني پتو حالت ننو بشه؟  تهرانم. همون كوليكه ديگه در واقع. 

باورت ميشه ب اين نتيجه رسيدم جنيه؟😂ي روز خوبه سه روز بد!!كوليك ايد براي كوليك هست يا رفلا ...

کلا خانواده‌کولیک ها ،مثل کولیک اید وکولیک ایز وپدی لاکت واینا برای دل درد،،بهتر ازهمش ایزی کوله من همشو امتحان کردم

بی بی کر هم بد نبود

کلا خانواده‌کولیک ها ،مثل کولیک اید وکولیک ایز وپدی لاکت واینا برای دل درد،،بهتر ازهمش ایزی کوله من ...

مرسي عزيزم اونو ميدم بهش پس

2738
يعني پتو حالت ننو بشه؟  تهرانم. همون كوليكه ديگه در واقع.

آره خیلی خوبه منکه باپتو واسش منو بستم 

کولیک‌مربوط به دل درده

ولی شون وکول با قلنح البته اگه اشتباه نکنم اسم اونجوریشو نمیدونم

اگه بچه رو بد بلندوکوتاه کنی یا بد بغل کنی یا موقع لباس پوشیدن دست وپاهاشو وبکشی اینجوری میشه

امتحانش کن من امتحان کردم جواب داد

بخدا پسرمن اعجوبه بودا،،ازبس گریه میکرد ولی ازوقتی یادگرفتم اینکاروکنم ۸۰٪ بهترشد

طبیعیه. بچه هانیاز دارن مک بزنن.منم پسرم تا سه ماهه اول همینطوری بود بعضی اوقات دوساعت شایدم سه ساعت شیرمیخورد ول نمیکرد. ولی خوابش خوب بود. چهارماهش شد خیلی خوب شد.میتونی ننو بدی برات بسازن بزاری تو اون بخوابه. خیلی راحت میشی. من پسرمو اینطوری میخوابونم. جور دیگه ای نمیخوابه. ولی اگه عادت کنه و یکم سنگین بشه جایی بری مکافات داری. 

آره خیلی خوبه منکه باپتو واسش منو بستم  کولیک‌مربوط به دل درده ولی شون وکول با قلنح البته اگه ...

چ جالب! شوهرم بياد امتحان ميكنيم ما هم

طبیعیه. بچه هانیاز دارن مک بزنن.منم پسرم تا سه ماهه اول همینطوری بود بعضی اوقات دوساعت شایدم سه ساعت ...

ننو چ ويژگي اي داره مگه ك همه ميگن خوبه؟بچه توش كج و كوله نميشه؟

اخه هي دهنشو باز ميكنه و زبونشو در مياره ك ميگن نشونه گشنگيه!

بچه‌ها وقتی دلشون درد میکنه علاقه بیشتری به مکیدن دارن،هرچی بیشتر بخوره بدتره

اگه کسیو داری بندازش تو‌پتو آروم میشه

بهش قطره ایزی کول هم بده

اهل کجایی؟؟؟ چیزی به اسم شون وکول شدن شنیدی یاهمون قلنج ؟؟؟

پسرمن مشکلش همین بود وقتی دست کشیدیم پشتش هیلی خیلی بهترشد

روشکم بخوابوتش با ویکس بچه بیش شونه هاشو ماساژ بده بعد دست وپاهاشو به صورت ضربدری برسون به هم اگه نرسید یعنی قلنج کرده،،آروم آروم برسونش به هم بعدشم قنداقش کن قنداق خیای موثره

ننو چ ويژگي اي داره مگه ك همه ميگن خوبه؟بچه توش كج و كوله نميشه؟

ننو‌حالت تو‌شکم‌مادرو ایجاد میکنه واسه بچه،وهم‌چنین باعث میشه دل دردشون کمتر بشه وخوابش هم تنظیم‌بشه

نه عزیزم چرا کج وکوله بشه،من دوتا بچه هامو توننو بزرگ کردم

البته دومیو‌دارم‌بزرگ‌میکنم😆😆

ننو‌حالت تو‌شکم‌مادرو ایجاد میکنه واسه بچه،وهم‌چنین باعث میشه دل دردشون کمتر بشه وخوابش هم تنظیم‌بشه ...

چ جالب! خيلي هم عالي😄

2706