2733
2739
عنوان

کاربراسکناس

| مشاهده متن کامل بحث + 104 بازدید | 20 پست
برا آبجیمم بگو به عشقش میرسه یا نه

واسه خودت ک خوب دراومد باشه میفرستم همینجا 

فعلا

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
برا آبجیمم بگو به عشقش میرسه یا نه

بعضی اوقات تغییر مخرب غیر قابل پیش بینی و آن قدر درد آور است که به نظر نمی رسید، با پشت سر گذاردن ان ها انسانی قوی تر و بهتر می شویم. اهمیتی ندارد که بعضی از چیزها چقدر مخرب هستند یا شما احساس می کنی که زندگی بر علیه تو است. ارزیابی مجدد از امور داشته باش و امیدوار باش، اغلب یک مسیر جدید می تواند فرصت تازه ای ایجاد کند که هرگز خواب آن را هم ندیده ای، اگر به فکر نقل و انتقال خانه هستی، با مشکلاتی در این خصوص برخورد خواهی کرد.

به خودت اجازه می دهی که قربانی دیگران شوی و توسط دیگران تهدید شوی یا نقش یک قربانی یا شهید شدن برای اغراض دیگران شوی. بیش از اندازه مادی گرا نباش یا سعی نکن کسی یا چیزی را به هزاران دلیل معطل کنی، کسی که می خواهد برود یا چیزی که می خواهد انجام شود، باید این توانایی را بدست آوری که اجازه انجام شدن آن کار و یا آزاد نمودن آن فرد را بدهی، نگران نباش، وضعیت بهتری برایت بوجود خواهد آمد.

نتیجه کارتش👇🏾

انتظار موفقیت و دسترسی به اهدافت داری، الان زمان تکمیل کردن موقعیت هایت است. شما در زندگی به پدر، شوهر، همسر و یا مرد بزرگی اعتماد کرده ای، آنها برای شما پیروزی آفرین خواهند بود. اگر قربانی یک فرد بدخواه شده ای نگران نباش، سرانجام شما پیروز خواهید شد.

قشنگ بخونه متوجه میشه خواهرت

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فال قهوه گرفتم براش 

پارو دراومد ینی زحمت کشیدن دریافت مزد زحمات

2731
مرسی گلم لطف کردی خدا خیرت بده برات 100 صلوات میفرستم 

خواهش عزیزم انشالله خودت خواهرت ب مراد دلت برسی